• Balení větší krabice narvana do menší lego mi přišlo otevřené

Krabice s legem narvana do menší krabice tím pádem mi přišlo lego pro synovce na vánoce úplně zdemolovane...

Vážený zákazníku,
    velmi se Vám omlouváme za vzniklou situaci. Balení zboží se snažíme věnovat maximální péči, ale bohužel není v našich silách ovlivnit manipulaci u přepravců. Pokud nedostaneme informaci o problému nebo reklamaci, nejsme schopni problém vyřešit. Ihned po této recenzi jsme Vás kontaktovali s návrhem řešení a vždy se snažíme situaci vyřešit ve prospěch zákazníka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Tým Hračky Kong

• 6 dní a nikdo nereaguje

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za komplikaci z důvodu technických potíží a věříme, že se vše telefonicky vyřešilo. Někdy se může stát chyba u lidí nebo strojů, ale vždy si zakládáme na férovém přístupu a komunikaci :-) Ať LEGO dělá jen radost a těšíme se zase příště.

Váš Kong.

Lego figurky byly otevřené. To jsem opravdu ještě nezažila. Zkažené dárky.

Vážený zákazníku,
    mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně u každé figurky naleznete v popisu zboží, že minifigurka je prodávána v rozstřiženém sáčku kvůli identifikaci, která není jinak možná.
    Samozřejmě dle obchodních podmínek máte právo odstoupit od kupní smlouvy a vyjdeme Vám maximálně vstříc. V případě zájmu nás kontaktujte. Hezký den přeje Kong.

Zbozi vedeno jako "na sklade" na webu, nebylo vsak k dispozici.

Reakce obchodu Hračky KONG

Vážený zákazníku, velmi se Vám za tyto komplikace omlouváme. Bohužel k tomuto problému došlo z důvodu technické chyby nepodaří se na vždy vše uhlídat.

Objednavala jsem poprvé a byla jsem spokojená. Zboží došlo obratem a v pořádku.

děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s námi byl spokojen. Váš Kong

24.9. objednáno, dnes je 5.10. a zboží stále nebylo doručeno! Měli byste vážně uvažovat o zrušení smlouvy s Uloženkou a raději navázat spolupráci se Zásilkovnu. Do té doby nic objednávat nebudu.

Reakce obchodu Hračky KONG

omlouváme se za komplikace, které vznikly s Vaši objednávkou. Můžeme Vám s radostí oznámit, že dnešním dnem jsme spustili Zásilkovnu.

• Dlouha doba doruceni. Zmatky pri odesilani.

Reakce obchodu Hračky KONG

omlouváme se za komplikace, které vznikly při doručení. Problém již aktivně řešíme a od dnešního dne nabízíme taky službu Zásilkovny.

• Rozumná rychlost dodání
    • Dostal jsem zboží v jiné barvě
    • Objednávka nebyla doručena kompletní

Objednal jsem 2x yoyo. Jedno z nich přišlo ve špatné barvě a druhé nemělo přibeny provázky navíc, které tam podle popisu být měly.

Až byla objednávka uhrazena, z obchodu dostala jsem správu, že cena se zvýšila o 1000,-Kč. Pokud jsem z tím nesouhlasila, odpověď byla že stáhly zboží z prodeje. Pozor PODVODNICE……Peníze vraceli až po správě, že podávám stížnost. Už jsem podala stížnost na příslušní úřad

Obchod se mnou někomunikuje a zboží bylo zaplacené a nedorazilo

Reakce obchodu Hračky KONG

omlouváme se za vzniklou chybu. Již minulý týden napravená :-) a vše vyřešené.
    Přejeme krásný den
    hračky-kong

• Zajímavý výběr
    • čas je relativní pojem
    • zadají do systému dopravu, ale balík fyzicky necestuje

Obědnal jsem si zásilku, která byla skladem. Zaplatil jsme okamžitým převodem a telefonicky jsem ověřil její dostupnost a možnost odeslání s prosbou odeslání co nejdříve (2 den). Čekal jsem 7 dní na její doručení. A zřejmě čekám do dnes, nebýt mé dvojnásobné telefonické urgenci.
    Pokud máte čas klidně si zboží objednejte a pak už jen čekat, a čekat... a doufat. Já již budu nakupovat jidne.

• Zboži přišlo v pomačkané krabičce.

Reakce obchodu Hračky KONG

moc nás to mrzí, bohužel, to je chyba dopravce. Zboží jste neměl přebírat , kontaktovat nás a my bychom vzápětí poslali zboží nové.
    S pozdravem Hračky-kong

• Velký POZOR

Objednal jsem před 20 dny, zaplatil bohužel převodem, po dvou dnech přišlo že objednávka je hotova a bude předána na mnou určenou zásilkovnu. Na zásilkovnu to nebylo nikdy předáno, po mé telefonické urgenci mi bylo řečeno že je to předáno. Po pár dnech a další mé tel. urgenci mi bylo řečeno že mnou objednané lego má pomačkanou škatuli a objednali mi jiné. Prý mi to pošlou domů přepravní službou (souhlasil jsem). Ve čtvrtek ráno mi bylo zasláno že mi objednávka do dvou prac. dní přijde . Dnes v pondělí odpoledne mi řekli že to předali na spedici a na moji žádost mi zaslali číslo balíku. Po ověření na spedici že balík neexistuje jsem volal znovu a bylo mi řečeno že paní byla s dítětem v nemocnici a neví kde balík je!!!!!!

Reakce obchodu Hračky KONG

velmi nás to mrzí a omlouváme se za prodlevu. Balík Vám bude dnes tj. 3.12.2019 doručen přepravcem Geis. Ještě jednou se omlouváme za komplikace .

• Celkem rozumné ceny
    • Nedorazí objednané zboží - nebo dorazí za dloooouuuuho

Zakoupené zboží na webu označeno jako skladem, ale zatím po 14 dnech od objednávky nedorazilo.

• není to úplně vinou obchodu, ale zboží mi přišlo v totálně rozmáčklé krabici a suverénní dopravce byl hezky nad věcí. Doufám, že až si lego vnuk rozbalí, tak nebude uvnitř poškozené. Pro mne radost ze sehnání dárku vystřídalo zklamání, nejprve jsem chtěla zásilku odmítnout, ale nestihla bych ji znovu objednat.

Reakce obchodu Hračky KONG

velmi se omlouváme za přepravce . Budeme pracovat na tom, aby se v budoucnu tak již nestalo.

Objednávali jsme minifigurky lego. Přišly rozbalené, jedna bez obalu a čtyři z pěti stejné. Nespokojenost. Odstupovali jsme od smlouvy. Zase musím uznat, že s vrácením zboží a peněz jsme neměli problém.

Obchod mi zaslal jinou než objednanou hračku. Musela jsem dodávku reklamovat. Proto se dodání velmi prodloužilo.

Dobrý de,
    velmi se omlouváme za chybně dodané zboží .

• Přišlo jiné zboží

Reakce obchodu Hračky KONG

velmi nás mrzí táto skutečnost. Situaci budeme řešit a vše napravíme. Omlouváme se.

Místo na adresu uvedené Úloženky, se mě zboží, po dva dny, snažili doručit na adresu trvalého bydliště. Samozřejmě jsem nebyl doma, ale přes celou Prahu v zaměstnání. A tak jsem nechal zboží vrátit do obchodu.

Reakce obchodu Hračky KONG

omlouváme se za vzniklé komplikace. Nicméně jste si v objednávce zvolil jako přepravce Geis tudíž jsme takto zaslali. Z naší strany je vše tedy v pořádku.