• pohodový obchod
    • velký sortiment
    • snad jen u poštovného by mohl být využíván i levnější způsob zásilkoven, protože poštovné 89 Kč na malou lehkou hračku v ceně 169 Kč je trochu luxus

Zboží velmi nekvalitní

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Milý Tomáši, díky za Vaši recenzi, nicméně bychom uvítali, kdybyste býval jmenovitě uvedl, se kterou z 5 objednaných a dodaných hraček jste nebyl spokojen. Je totiž opravdu zvláštní, že by všechny byly tak nekvalitní, obvykle je totiž námi nabízené a dodávané zboží naopak hodnoceno velmi kladně. S pozdravem Vaše Hračky ITASPA

• Velmi solidní jednání, výjimečná ochota

Obchod opravdu doporučuji, trochu slabší se jevila doprava pomocí firmy Geis, ale i to nakonec dobře dopadlo.

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Milý Vladimíre, mnohokrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení naší práce a není to tajné -:), takže Vám budeme opravdu zavázáni, když to pošlete dál! Srdečně zdraví Vaše Hračky-ITASPA

• Kvalita sluzeb

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Milá paní Svatavo, velmi děkujeme za Vaši pochvalu, současně blahopřejeme k Vaší volbě a věříme, že Vámi vybraná hra celou Vaši rodinu nejen pobaví, ale i poučí! Příjemnou zábavu přejí Vaše Hračky-ITASPA

Spokojená.Mohu doporučit.

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Milá paní Jano, srdečný dík za kladné ocenění naší práce a přejeme Vám vždy jen příjemný, ničím nerušený let a hlavně hladké přistání! Srdečně Vás zdraví a skvělou zábavu přejí Vaše Hračky-ITASPA

Nakupovala jsem zde poprvé a veliká spokojenost.

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Vážená paní Hano, děkujeme za Vaši důvěru, která nás velmi těší a povzbuzuje do další práce a aby jednou z Vašeho syna nebo dcery vyrostl druhý Louis Armstrong, je třeba ode dneška cvičit, cvičit a zase cvičit, pro začátek tak alespoň 2 hodiny denně! -:) Zdraví a nehynoucí hudební zážitky přejí Vaše Hračky ITASPA

• Objednávka byla vyřešena velmi rychle.

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Vážený pane Kožušník, srdečný dík za Vaše kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme a těšíme se na další Vaše přání! Srdečně zdraví Vaše Hračky ITASPA

Po emailová dohodě,že již s Českou poštou nespolupracují a že zboží přiveze přepravce GEIS (což jsem velice uvítal,jelikož Česká pošta na Praze 5 nefunguje),přišlo zboží Českou poštou???Dále z dvou kapslových pistolí fungovala jen jedna.Sami zvažte,co si o takovém obchodě má člověk myslet!Výdejní místo žádné,kde by zákazník měl možnost zboží prohlédnout.

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Vážený pane, máte naprostou pravdu, že jsme Vás informovali, že jsme z důvodu neúnosného zdražení poštovného přešli od České pošty ke spediční službě GEIS. Důvod, proč jsme Vám nakonec 2 pistole poslali jako doporučené psaní Českou poštou, byla naše snaha UŠETŘIT VÁM NA DOPRAVNÉM, které by u GEIS vyšlo podstatně dráže, pokud bychom tak malý objem poslali balíkem (běžně toto děláme i pro všechny své ostatní zákazníky, kteří si objednají zboží malého objemu) a jak vidno, zboží jste obdržel, takže i u Vás Česká pošta funguje! Pokud jde o defektní pistoli, dovážíme z Itálie od fy. VILLA GIOCATTOLI dětské zbraně hračky té nejvyšší kvality, reklamací máme ani ne 0,1%, ale i u toho nejlepšího výrobce se čas od času nějaká vyskytne a Vy máte plné právo zboží reklamovat a žádat za ně výměnou bezvadný kus! A pokud jde o výdejní místa, nemáme informace o tom, že by si na nich mohli zákazníci zboží prohlížet a zkoušet. Jsme internetovým obchodem a pokud si chcete zboží osobně osahat, je třeba vyhledat maloobchodní prodejnu ve Vašem okolí! S pozdravem Vaše Hračky ITASPA

Fejk

• Velký vyber draku
    • Mohlo by byt rychlejsi dodani, ale na zbozi jsem nespechala
    • Chybi mi nejaka levnejsi alternativa dopravy (zasilkovna)

Zboží, kvalitní a dodáno v pořádku. Na začátku objednávky malý zádrhel,
    ale jinak vše v pořádku.

• Hezké hračky, které nejsou v nabídce každého obchodu.

• velký počet odběrních míst

Rychle a solidni jednani. Naprosta spokojenost s obchodem. Vrele mohu doporucit ostatnim zakaznikum.

Rychlost, spolehlivost..

Dobré

• Ochota prodávajícího, pan byl velice vstřícný a slíbil co bylo domluveno. Rychlé doručení.

Spolehlivý obchod s rychlým doručením a vstricnym jednáním.

• velmi vstřícné jednání, nabídnuto osobní předání na domluveném místě, abychom zboží určitě měli do Vánoc

velmi doporučuji, osobní přístup, vstřícné jednání

slušné jednání
    za (ne)kvalitu zboží obchod nemůže
    hračky na baterie raději nebrat

Reakce obchodu Hračky Itaspa

Milý Miloši, díky za Vaši recenzi, i když jsme jí poněkud překvapeni, neboť jste u nás žádnou reklamaci neuplatnil, a proto jsme se domnívali, že je vše v naprostém pořádku!? U všech elektronických hraček na baterie se čas od času objeví závada, tedy i u nás, ale jejich počet je u námi nabízených a dodávaných hraček naprosto minimální ! Pokud Vám dodané letadélko nelétalo tak, jak mělo, mohl jste je u nás reklamovat a určitě bychom Vám je bývali vyměnili za bezvadné. Zdraví Vás Vaše Hračky ITASPA

• Rychlá, vstřícná a milá komunikace