• Zatím , nic nedorazilo, nevím, co mám hodnotit....

Reakce obchodu Hračkomat.cz

kontroluji objednávku, bohužel se balíček nějak zdržel na cestě při doručení Zásilkovnou, byl na cestě 5 dní, což se běžně nestává, bohužel toto nedokážeme ovlivnit.

Nyní už vidím, že máte balíček v pořádku doručený.

Moc se za komplikace omlouvám.

Ctirad Černý

• zboží dorazilo rozbité a zatím žádná reakce zpět

• Objednáno před týdnem, zboží jsem neobdržela, obchod nekomunikuje.. L

Zboží bylo na eshopu skladem, 3dny po zaplacení jsem urgovala emailem dodávku, nikdo neodpověděl. Další pracovní den jsem musela volat, kde je zboží, tak snad již přijde. Zatím je to týden od zaplacení, tak uvidíme kdy dorazí

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc se omlouvám za zdržení, ale prosím berme v potaz, že byl víkend, přes něj dopravce nedoručuje a v době kdy píšete recenzi, tak dle sledování balíku už máte balíček doma.

• Dlouhá dodací lhuta

Zatím čekám a čekám a nic nedorazilo. Příště objednám jinde.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednávala jsem v neděli. Jelikož do středy nebylo žádné info a zboží jsem potřebovala, tak jsem volala paní. Slíbila, že to prověří a ozve se. Dnes je pondělí a nikdo se neozval, jediné, co přišlo, je tento dotazník spokojenosti.

Nabízejí něco co nemají skladem. Po platbě předem chci logicky peníze zpět za neuskutecnou objednávku. Bohužel obchod nekomunikuje. Prozakaznicky přístup 0.

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc se omlouvám, ale vybral jste si Hot Wheels autíčko, kde je uvedeno, že se jedná o assort, tzn. chodí nám to ve větším množství pod stejným kódem různé druhy. Rozumím zklamání, že nějaký druh zrovna není, ale vždyť jsme si přece kvůli tomu volali, poslali jsme Vám fotky, které druhy jsou skladem, jestli si vyberete a dále už od Vás nemáme žádnou zprávu.

Není to tedy úplně fér, to asi sám cítíte, ale ok, beru to.

Peníze jsme Vám poslali zpět na kartu.

Ctirad Černý

• Vrátila jsem nevyhovující zboží (dorazilo pozdě) podle instrukcí přes zásilkovnu, od ledna doteď čekám na platbu. Telefony nikdo nezvedá a na emaily taky nikdo nereaguje, ale reklamy na mail chodí každý den!

Reakce obchodu Hračkomat.cz

já se omlouvám, ale já tu vidím, že se peníze vracely a žádný email ani telefon tu od Vás nemáme.

Dokonce tedy ani emaily neposíláme, snažíme se zaslat 1x týdně newsletter, ale ani to neprobíhá pravidelně,
    protože chceme psát opravdu jen když máme něco zajímavého, hodnotného pro zákazníka.

Nejedná se tedy prosím o omyl?

Ctirad Černý

Nedoporučuji reklamoval jsem zboží. Do dnes se nic neděje.

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc se omlouvám, ale vždyť spolu komunikujeme a abyste to nemusel posílat, jsme domluveni, aby jste to nafotil a poslal foto. Následně to vykomunikuji s distributorem a dořešíme to, vždyť jsme takhle přece domluveni, jen nám stále nepřišlo to foto, to už jsem Vám přece taky psal.

Ctirad Černý

Vytvořena objednavka a čekám na balik uz pres mesic!!!!!! Hrozný

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc se omlouvám, ale druhý den po objednávce jsme Vám psali, že je bohužel vyprodáno, poslední kus se expedoval na předem zaplacenou objednávku. Nabízeli jsme Vám alternativy, ale bohužel jste se už neozvala zpět, měli jsme tedy za to, že nic jiného nechcete.

Mrzí mě, že vzniklo tohle nedorozumění.

Ctirad Černý

• Zboží uhrazeno 15.1.2024 a ještě nedorazilo. Na e-mail a ani na telefon nereagují. Zboží bohužel uhrazeno.

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc se omlouváme, měli jsme problém s jedním plyšákem, problém už je vyřešený a dnes se bude odesílat.

Ještě jednou se moc omlouváme.

Ctirad Černý

Otřesná komunikace ze strany eshopu, dne 27.12.2023 jsem objednala a zaplatila zboží, došel email s potvrzením platby. Od té doby žádná komunikace, zboží nedodáno a to he dnes 10.1.2024. Eshop nedoporučuji.

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc se omlouvám, mezi svátky u nás byla celofiremní dovolená, nikdo nepracoval. První týden jsme měli velkou inventuru, kde jsme toto info i sdělili na stránkách s tím, že se všechny objednávky začínají vyřizovat od začátku druhého týdne.

Bohužel u Vaší objednávky čekáme druhý den na vyjádření dodavatele, jestli má Vámi požadovanou barvu malého bazénku, protože my máme skladem aktuálně pouze modrou variantu. Rozumím ale tomu, že toto info od nás nemáte, chtěli jsme se Vám ozvat s tím, že najisto řekneme, jestli Vaši barvu můžeme dodat nebo ne. Zlepšíme se, moc se omlouvám.

Ctirad Černý

• Po týdnu od objednání mě informovali telefonicky, že jedna položka (měla být skladem) chybí. Domluveno zaslání zbývajících položek a vracení peněz za nedodané zboží. Mezi svátky jsem věc neřešila a po nich zaurgovala vracení peněz mailem. Bez odezvy, takže jsem zaurgovala telefonicky, přislíbeno, ze se ozvou zpět s řešením. Nestalo se. Peníze nemám, platila jsem 13.12. 23. Budu řešit přes reklamaci u kartové společnosti. Jedna se o nízkou částku, tak to dělá dojem, ze čekají, zda na to zapomenu. Mě naopak obtěžuje, že na takovou blbost musím myslet a řešit ji. Pokud by se jednalo o větší obnos, byla bych nervózní, takže Hračkomat již ne!

Reakce obchodu Hračkomat.cz

moc mě takové hodnocení mrzí. Vybrala jste si autíčka, která se už nedělají, šlo o doprodej, kde jsme už neměli skladem Vámi vybrané modely, měli jsme už jen jiné. Zkoušeli jsme Vám je ještě získat od jiných dodavatelů, jestli jim třeba poslední kusy někde neleží, ale nepovedlo se. Bohužel toto vždy zabere nějaký čas.

Následně jsme se domluvili, že autíčka vyjmeme a pošleme Vám zbývající položky z objednávky tak, abyste to do Vánoc měla doma. Přesně to se i stalo. Mezi svátky byly dovolené, ihned po svátcích začala velká inventura, která skončila a nyní začínáme zase běžně fungovat.

Co se dívám na objednávku, tak tu vidím poznámku, že už peníze paní účetní na kartu vracela, ale je tam prostě potřeba počítat s nějakou prodlevou, karetní společnost má v podmínkách, že to může trvat až 7 pracovních dní, poprosím tedy o chvilku strpení, zpravidla to bývá rychlejší, ale tohle už nedokážeme nijak ovlivnit.

Mrzí mě takovéhle hodnocení, protože jsme udělali vše přesně tak, jak jsme se domlouvali.

Ctirad Černý

Objednávka stále nedorazila, i když slibovaný termín byl včera. Z obchodu se mi nikdo neozval.

Reakce obchodu Hračkomat.cz

kdo Vám prosím sliboval dodání na včerejšek? Píšeme přece na stránkách, že po Vánocích začínáme s expedicí zase od 2.1., mezi svátky mají teď všichni dovolenou, jen já odpovídám na emaily a komunikuji se zákazníky.

Ctirad Černý

• Bylo uvedeno, že je zboží skladem, ale nebylo expedováno. Na tel. se nedalo dovolat, tak jsem dle doporučení na webu poslal mail s urgencí. Nikdo se doposud neozval.
    • Požádal jsem o vrácení platby z důvodu nedoručení zboží, platba se stále nevrátila…..

• nalákalo mě, že se jedná o českou firmu, ale teď nevím, jestli je to vždy záruka bezproblémového nákupu
    • v době nákupu velká nabídka hraček Squishmallows - v té době asi největší, co jsem našla
    • doručení různými způsoby
    • 11.12.2023 jsem si objednala hračku pro neteř pod stromeček - hračka dosud nedorazila, kontaktní linka neustále obsazena a reakce na email žádná
    • přestože obchod uvádí, že při nějakém závažnějším problému s objednávkou budou kupujícího kontaktovat, tak u mě toto neproběhlo a že teda nějaký problém asi je, vzhledem k časové prodlevě

V této chvíli s obchodem spokojena vůbec nejsem. Snad se moje objednávka někde zatoulala nebo řeší obchod jiné problémy, ale aspoň odpověď na email bych dostat mohla. Doufám, že se problém po Vánocích vyřeší a neteř dostane dárek dodatečně, i když už to nebude ono. Pak se třeba i moje hodnocení obchodu změní...

• Nedodání zboží skladem
    • Komunikace obchodu

Hrůza , objednala jsem dárek, který byl skladem.. 12.12 a 21.12 stále nebyl odeslán.. do obchodu jsem několik dní volala a linka je stále nedostupná, na e-mail neodpovídají ..

Reakce obchodu Hračkomat.cz

objednala jste si položku s dostupností 14 dní, proto nemohlo být vyexpedováno. Za infolinku se omlouvám, máme ji teď přetíženou.

Moc se za komplikace omlouvám.