• Fair prices.
    • Completely unresponsive to emails.

The store notified me in good time that the purchase was ready for pickup and I emailed them several times to please extend the time for pickup since I was busy at the time. There was *NO* response. When I went to the shop, they had sold my product to someone else. I may order from them again someday with the knowledge that they will not respond to emails and they will not hold the order beyond the original stated date.

• Zboží dorazilo nekompletní po dlouhém čekání, slíbena náprava, již je to hodně týdnů a nic. Nedoporučuji!
  • Dlouhá lhůta dodání

objednávku jsem vytvořila již před 10dny a stále mě nic nepřišlo, na mail nikdo neodpověděl, obchod nekomunikuje!!!

Reakce obchodu Hračkomania

Omlouváme se zboží nebylo skladem. Už vás vytáčím :-)

• Zboží objednáno, mělo být osobně vyzvednuto v Olomouci. Po výzvě jsem se dostavil, zboží nebylo, omluvili se. Bude prý zasláno na adresu. Zatím nic nedorazilo.

• Zadne výhody
    • Komunikace doba trvání k vyzvednutí a následná cena

Tento obchod nedoporučuji, velice mě zklamal. Zboží jsem objednala 20.8. A až za 2 měsíce 24.10. Mi napsali, že je zboží k vyzvednutí. Navíc jako vrchol, se zboží za ty 2 měsíce zdražilo a Já i když jsem si ho objednala za cenu nižší musela zaplatit cenu novou.
    Nespokojenost!

Reakce obchodu Hračkomania

Je mi to velice líto. Hračka měla být za cenu starou a pokud se dostavíte do obchodu bude vám vyplacen rozdíl. Frank

• nepravdivé informace na e-shopu o stavu skladem
    • pasivní přístup - o tom, že není objednané zboží na skladě, mi nedali vědět, musela jsem sama napsat
    • neprofesionální prodavačka v obchodě v Galerii Butovice - naše rezervované zboží prodala jinému zákazníkovi

já jsem se bohužel hned napoprvé spálila a vím, že už tam nikdy nic neobjednám

Reakce obchodu Hračkomania

Děkujeme za vaše hodnocení. Nyní je vše v pořádku.

Zboží mi bylo odesláno i přes to, že byl velký kaz na zrcadle. Bohužel to byl dárek pro dítě,tak jsem nevracel a.

Reakce obchodu Hračkomania

Zákazníkovi nabídnuty 3 možnosti: reklamace (výměna na naše náklady), vrácení zboží a peněz v plné výši nebo sleva 50% na nekvalitní zboží.
    U nás se nikdo nemusí bát nakoupit. Se zákazníkem se vždy snažíme domluvit k jeho naprosté spokojenosti a to i nad rámec zákonem stanovených podmínek.

• Krásné dřevěné hračky.
    • Špatná komunikace, neodpovídají na mail, zboží jsem zatím nedostala...

Na stránkách zboží krásné, stále čekám na doručeni, doufám, že zboží přijde a chyba je pouze díky tomu, že jsou vánoce...Pak dám ráda kladné ohodnocení.

Reakce obchodu Hračkomania

Zboží bylo odesláno v den objednávky. Problém je bohužel v České poště.

• Zaplatil jsem objednavku okamzite online pres Internet banking (bylo to mozne v ramci procesu objednavky). Nedostal jsem ani potvrzeni o platbe a zatim ani zbozi - objednavka 2014697567 v hodnote celkem 2 786 Kč. Obchod zatim na emailovou zadost o provereni nijak nereagoval.

Reakce obchodu Hračkomania

Za nedopatřením neodeslanou objednávku se omlouváme. Zákazníkovi vracíme 20% z ceny zpět na účet a zásilku okamžitě odesíláme.
    Frank

Zboží dorazilo oprýskané od barvy.

Reakce obchodu Hračkomania

Pokud zboží dorazilo ve špatném stavu, není nic jednoduššího, než nám zavolat a my reklamaci vyřešíme buďto vrácením celé platby nebo jeho výměnou za zboží nepoškozené. Reklamace u nás vás nebude stát nic. Vše řešíme na naše náklady v nejkratší možné době.

Nakupovala jsem zde proto, že se mi NA OBRÁZKU líbily nabízené hračky, ovšem skutečnost byla jiná.
    Žabičkové kuželky byly popraskané a u berušek byla upadnutá tykadýlka
    Navlékací korálky byly tak špatně zabalené, že jsem je sbírala po celé krabici
    Mašinky sice nevypadaly jako na obrázku, ale jsou z toho všeho nejlepší
    No a dáreček k tomu????? Tak ten byl ze všeho nejúžasnější, žádala jsem o výměnu švihadla za mašinku, vzhledem k tomu, že hračky byly určené jako dárek pro dvouleté děti, pro které je švihadlo naprosto nevhodné....Kdybych neobjednávala na poslední chvíli, tak bych zboží vrátila...
    Ponaučila jsem se a z tohoto obchodu už objednávat nebudu

Reakce obchodu Hračkomania

Omlouváme se. V případě poškození hraček, nespokojenosti se zbožím nebo i bez udání důvodu vracíme zaplacenou částku v plné výši. Zboží nikam nemusíte posílat, vyzvedneme ho sami na naše náklady.
    Zákaznice naší nabídku na toto řešení odmítla :(