• komunikace
    • skladové zásoby

Mnou objednané zboží nebylo skladem, ačkoli eshop říkal opak. Omluva byla sice pěkná, ale v tomto obchodě už nikdy.

velka..0

• Nemožnost platby kartou

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

Ano, jsme si vědomi, že okamžitá platba kartou přes internet je pro některé zákazníky důležitá. Na druhou stranu fyzická kontrola objednávky ze strany e-shopu je také důležitá, neboť zákazníci občas objednávají nekompatibilní zboží nebo zákazníkovi ještě doporučíme vhodnějí produkt.
    Děkujeme za Váš nákup i za hodnocení.

zboží nebylo dodáno

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

věřte, opravdu nás toto mrzí.
    Bohužel, výrobce již tento produkt nevyrábí a ani v distribuci již není dostupný.
    Vždy nabízíme alespoň variantu, na kterou zákazník může nebo nemusí přistoupit.
    Rád bych vás přesvědčil, že většinu objednávek vyřizujeme ke spokojenosti zákazníků a věřím, pokud se na nás případně v budoucnu obrátíte, že další objednávku vyřídíme v pořádku.
    S pozdravem Martin Kout

• Rychla komunikace
    • Rychle doruceni
    • Nemoznost platit kartou pres eshop
    • Kdyz uz platite bankovnim prevodem, tak bez moznosti pouzit QR kod

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

ano, jsme si vědomi tohoto nedostatku ohledně placení kartou přes e-shop. Snažíme se proto alespoň vyřizovat vše co nejdříve.
    Ohledně QR kódu - Toto také umíme a po dotazu jsem Vám zálohovou fakturu s QR kódem zasílal.
    Omlouvám se, umíme to, ale ještě to nemáme zavedeno jako standardní šablonu.
    Děkuji

Faktury s QR kódy již také používáme, takže platba je nyní pro zákazníky pohodlnější.

• Přesto, že na stránkách měli tiskárnu jako dostupnou, po zaslání objednávky se ozvali, že tiskárnu nemůžou zaslat, protože ji nemají a asi už ji ani nikdy nedostanou od dodavatele.

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.
    Ano, bohužel, tiskárnu jsme včas "nestáhli" z e-shopu.
    Bohužel, výrobce již ukončil výrobu. Pokusili jsme se alespoň nabídnout nástupnický model.
    Informace o ukončené výrobě a nástupnickém modelu jsme získali až následně z oficiálních míst Epson.
    Omlouváme se za komplikace.

• Pomalé doručení
    • přišlo mě uplně jiné zboží....k ničemu

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

moc se omlouváme za vzniklou chybu, která se stala při balení zásilky. Došlo k záměně modelu.
    Ihned Vám odešleme správné zboží a následně se domluvíme na svezení chybně zaslaného produktu.

Ještě jednou se moc omlouváme za komplikace a děkuji za pochopení.

• výběr
    • chaos

Průměrný obchod.

• Nereseni reklamace

Zboží bylo doručeno, ale reklamaci jsem musel zasílat jinam a tam my bylo sděleno že je výrobek v pořádku ačkoli nefunguje.

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

Mrzí nás, že reklamace byla servisem zamítnuta. Většina zboží se zasílá do autorizovaných servisů z důvodu rychlejšího vyřízení reklamace, jelikož bychom reklamované zboží zasílali stejným způsobem i my od nás.
    Pokud problém se zakoupeným produktem přetrvává, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem na
    Tel: 725 806 349
    Mail: [email protected]
    Pokusíme se určitě problém nějakým způsobem vyřešit.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.
    S přáním pěkného dne,

Mrázek Martin - administrátor e-shopu
    Teplická 27, 405 02 Děčín 4
    IČO: 06403638, DIČ: CZ06403638

Tel: 412 151 102
    E-mail: [email protected]
    Web: www.hpdecin.cz

• Žádná komunikace

Po 11 dnech jsem obdržel jen potvrzení své objednávky. Jsem vážně rád, že jsem zboží neplatil dopředu. Přemýšlel jsem nad tím, ale teď si za své rozhodnutí děkuji!

Alespoň napsat by mohli. Takže nedoporučuji.

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

Omlouvám se za miskomunikaci při vyřizování Vaší objednávky, objednaná baterie je bohužel dlouhodobě nedostupná, doba dodání byla uvedena více než týden. Dostupnost hlídáme a jakmile se baterie naskladní budeme ji expedovat. V případě platby předem u takto špatně dostupného zboží, vystavujeme zálohový doklad až když máme potvrzené naskladnění zboží od dodavatele.
    Ještě jednou se omlouvám za komplikace a děkuji za pochopení.

IT Děčín s.r.o.

Zdroj k baterii je nefunkční budeme vracet a požadovat peníze zpět, vzhledem k tomu, že po zakoupení došlo k vyřazení artiklu z eshopu.

Zboží neodpovidalo popisu na stránkách e-shopu. Vráceno.

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

U zakoupeného flash disku byl rozpor v udaných informacích u dodavatelů ohledně přítomnosti LED stavového indikátoru, bohužel tato informace nešla stoprocentně ověřit, zdali se u dodavatele jednalo o flash disky s nebo bez indikátoru. Telefonicky jsme se domluvili na tom že v případě nesplnění požadovaných parametrů vezmeme zboží zpět.
    Mrzí nás že jste s nákupem nebyl spokojen.

IT Děčín s.r.o.

• Na stránkách propagují dopravu zdarma , ale na faktuře, kterou neumožňuje jejich systém před konečným odesláním ani zkontrolovat, je doprava započítaná. Ale z firmy volali a ochotně mi vysvětlili, že je to jinak. Ani platby nejsou umožněny přímo. Nelíbí se mi jejich objednávkový systém, je matoucí a zároveň neumožňuje vůbec žádnou kontrolu.

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

Děkujeme za připomínky, chyby našeho systému si uvědomujeme a snažíme se je napravit, rádi bychom v dohledné době udělali celkový facelift e-shopu se všemi moderními vlastnostmi, tak aby bylo nakupováni u nás o to příjemnější, bohužel tento proces je časově i finančně velmi náročný.
    Prozatím se snažíme ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně, tak abychom všechny objednávky vyřídili v co nejkratší možné době, pokud je to možné snažíme se hledat výhodnější řešení a ušetřit tak zákazníkům nějaké finance.
    Mrzí nás, že ve Vašem případě jsme nemohli vyhovět Vaší objednávce. Budeme ovšem rádi pokud se na nás v budoucnu kdykoliv obrátíte, budeme se Vám snažit stoprocentně vyjít vstříc, tak jako všem našim zákazníkům.
    Děkuji
    S přáním pěkného dne,
    Mrázek Martin - administrátor e-shopu
    Teplická 27, 405 02 Děčín 4
    IČO: 06403638, DIČ: CZ06403638

Tel: 412 151 100
    E-mail: [email protected]
    Web: www.hpdecin.cz

Krabice výrobku byla velmi poškozena ošoupáním. Nevhodné jako dárek.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Musela jsem volat do obchodu, objednávka placená převodem u stejné banky jako má obchod a přesto odesláno až za 2 dny po mém telefonátu. Objednávala jsem Lego, krabice zaprášená, na jednom místě trochu poškozená. Takže za mě už ne.

Reakce obchodu IT Děčín, s.r.o.

Velice nás mrzí, že jste nebyla spokojena s našimi službami. Bohužel ve Vašem případě se nestihla zásilka expedovat v den uhrazení objednávky v pátek, ale byla expedována hned následující pracovní den v pondělí. Za stav zásilky se velice omlouváme, jednalo se o výjimečné pochybení, vždy se snažíme zásilky co nejlépe a co nejbezpečněji zabalit tak, aby nedocházelo ke zbytečnému poškození přepravovaného zboží.
    Našich zákazníků si velice vážíme a vždy se snažíme o maximální spokojenost.
    Děkuji za pochopení
    Heran Jan - 2H
    Teplická 27
    405 02 Děčín 4
    Telefon: 412 151 100
    www.hpdecin.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• široký sortiment?
    • nedodrží dodací lhůtu
    • nekomunikuje

Dne 19.3.2014 jsem si objednal baterii pro notebook Toshiba.
    Dne 24.3. jsem dostal zprávu, že zboží bude naskladněno do 14 dní a tak jsem čekal.
    Dne 22.4. mi došla trpělivost a zeptal jsem se co je se zbožím - bez odpovědi.
    A tak dnes 7.5. ruším objednávku nemůžu čekat věčně.
    Navíc obchod ani neinformuje, když jsem ho o to slušně požádal.

Nikdy více nenakoupím!!

Obchod sice ok, ale zboží bylo uvedeno na stránkách že je skladem (obvykle) ... nebylo. Nakonec jsme se tedy domluvili, že zboží přijde do druhého pracovního dne po objednání - nedošlo. Když jsem si pak šel zboží vyzvednout a nebyla mi umožněna platba kartou ... tak jsem měl již 100 chutí se tam nevracet a zboží si koupit jinde.