• Rychlost doručení

• Skvělý produkt, ochota, vstřícnost

Dopravce

Nakupuji v obchodě pravidelně. Rychlé dodání a s produkty jsem spokojená.

• Pokud mají zboží na skladě, vyřídí objednávku okamžitě.

Super proběhlo vše tak jak ma dekuji

Ikyž nastaly menší problémy s doručvací adresou tak majitel se snažil vše vyřešit a podařilo se.Děkuji.

Spolehlivý obchod.

• Rychlost vyřízení

• Pokud má obchod objednané zboží na skladě, je zboží dodáno v nejbližším možném termínu.

• Rýchle dodanie bez problémov

Vše proběhlo rychle a v pořádku.

spolehlivý obchod

• Bleskové doručení zboží.

Po konzultaci s prodávajícím jsem objednala dva druhy houbiček.
    Balíček přišel rychle, zboží bylo vhodně zabaleno, instrukce k užívání přehledné. Po Cordycepsu jsem měla energie na rozdávání během prvních pár dnů užívání.

• Na začátku objednávky vstřícnost. Když chci zboží vrátit (měla jsem na houbičky reakci) majitel špatně komunikuje, má dva mobily, jeden občas nezvedá, při vrácení objednávky si zboží na poště nevyzvedne, neinformuje mně a zásilku nechá zaslat zpět na mou adresu. Vrácení objednávky mně stálo poštovné 129,- Neseriózní jednání. NEDOPORUČUJI.

Majitel špatně komunikuje, při vrácení objednávky si zboží na poště nevyzvedne, neinformuje mně a zásilku nechá zaslat zpět na mou adresu.

Reakce obchodu houbicky.eu

Paní Věro, nic není tak jak píšete. Po vasi reakci na choroš (jste jedina za 12 let naseho fungovani) jsem vám vyšel vstříc a požádal vás abyste zbozi zaslala zpet pres zasilkovnu a vy jste misto toho vyuzila sluzeb ceské posty a zaslala jste ho na adresu nasi spolecnosti i kdyz bylo puvodne dohodnuto jinak. A jak jiste vite, ceska posta neni uplne spolehliva instituce a i proto s ni nespolupracujeme. Penize za vraceny choroš jsem vam odeslal v kratke dobe. Zbozi se vam vratilo, protoze jsem ho nestihl vyzvednout na poste ve stanovenem terminu ulozeni zasilky. Dnes vam byl zaslan i doplatek postovneho i kdyz byva zvykem, ze se vraci penize pouze za zbozi nikoliv za postovne. Zde zverejnuji email, ktery jsem vam rano zaslal:
    Prosim vas byl jsem 12 dni na dovolene tak jsem nemohl zasilku prevzit a bohuzel se vam vratila.
    Rikal jsem vam na zacatku, ze to mate poslat zpet zasilkovnou a vy jste to poslala postou.
    129 korun vam zaslu a chorose si klidne ponechejte nebo ho nekomu dejte.
    Nemuzu si dovolit se nervovat s jednou nepodarenou objednavkou.
    Urcite si u nas uz nic prosim neobjednavejte prosim.
    Dekuji a jsem s pozdravem.
    Hradecky

Perfektní komunikace a i když jsem musel zrušit objednávku ( z osobních ) důvodu snad během tří minut mě vrátili peníze na účet. Doporučuji.

Skvělé výrobky, určitě doporučuji pleťové krémy. Mám velmi citlivou pleť náchylnou k alergiím a krémy opravdu nedráždí a jsou vhodné i pro velmi suchý typ pleti, ideálně na noc. Nejlepší, jaké jsem za poslední dobu měla.

Výborná komunikace.

vše v pořádku

• První nákup: skvělá cena produktu
    • skvělá komunikace s eshopem
    • rychlost vyřízení objednávky

Dobrá cena , rychlost.