• Velmi rychlé

Zatím nevím,byla to 1,objednávka

• Zboží perfektně zabaleno

rychlé a spolehlivé dodání

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni, a budeme se těšit na další Váš nákup.

HOMEWARE

• Velký výběr kvalitních potřeb do kuchyně za výhodné ceny. Nabízí sortiment, který je jinak k dostání jen v zahraničních obchodech.

Výborný obchod s kvalitními potřebami do kuchyně

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen, a budeme se těšit na další Váš nákup.

HOMEWARE

• byla odeslána poškozená položka

Reakce obchodu Homeware.cz

tak to nás velmi mrzí, že Vám zboží dorazilo v poškozeném stavu, a správně jste ho odmítnul převzít. Ale určitě jsme Vám neposlali poškozené zboží, jak naznačujete v recenzi! Zásilka byla od nás odeslána v bezvadném stavu.

I kdyby jste ho přijmul a ukázalo se, že je poškozené, tak určitě když nám dáte vědět, rádi Vám ho vyměníme, a pokusíme se vše vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Občas se to může stát jak vinou dopravce, který se né vždy chová k balíku správně, a nebo i výrobce občas může zabalit výrobek, který není zcela 100%.
    Ale vždy se snažíme vše napravit na naše náklady, i když to nemusí být naše vina.

Důležité je, aby zákazník byl spokojený!

PS: Jinak jsme zkontrolovali zboží co se vrátilo, a bylo zcela v pořádku! Ano krabice byla roztrhlá, a krytka rohu prasklá, ale ta je tam pro ochranu, a výrobek tak nebyl poškozen a je zcela v pořádku.

Děkuji HOMEWARE

Solidní jednání, rychlost vyřízení objednávky.

Spokojenost, rychlé vyřízení

HOMEWARE

Byla jsem se vším spokojena

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu, snažíme se dělat vše tak, aby to bylo v pořádku.
    Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojeni, a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Jen spokojenost.

• Rychlá reakce a dodání

• Perfektní

Reakce obchodu Homeware.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu, snažíme se, aby vše bylo v pořádku.

HOMEWARE

Výborná komunikácia, spoľahlivý obchod, tovar dôkladne zabalený, teda doručený v poriadku.

rychlý, spolehlivý

• Nespolehlivost

Dobrý den, pane Brenk,

mrzí nás, že nejste spokojen s nákupem v našem e-shopu, ale nějak nechápeme v čem jsme nespolehliví?
    Zboží jste měl zaplatit převodem, a platba k nám zatím neorazila, a stále na ní čekáme.

Navíc jste si objednal zboží Na objednávku, které nemíváme skladem, a tak jsme ho i prezentovali na e-shopu v době nákupu( hned u položky Vás informujeme, že pro dodání bude potřeba delší doba).
    Po objednání jsme Vám volali, a informovali Vás ohledně delší doby dodání cca. 2-3 týdny. S délkou dodání jste tedy souhlasil.

Za nás je tedy vše v pořádku, a pokud by jste cokoliv potřeboval, postačí se nám ozvat a my se pokusíme Vám vyjít ve všem vstříc.

vše ok

• Profesionalni přistup
    • Siroky vyber produktů

Určite doporucuji, maximalni spokojenost

HOMEWARE

Obrovská spokojenost a senzační spolupráce s tímto obchodem. Maximální vstřícnost a ochota ze strany prodejců a operativní zajištění zboží, které nebylo aktuálně skladem. Víc než jen doporučuji a hlavně mockrát děkuji DKS

Reakce obchodu Homeware.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená, a budeme se těšit na další Váš nákup.
    Vždy se snažíme udělat maximum pro Vaší spokojenost, i když né vždy se to to podaří vyřídit tak rychle jako u Vás :)