• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 1 měsícem

• jsme spokojeni nad míru
    • bez závad

velmi pružné jednání, spokojenost

Reakce obchodu Homeware.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni, a budeme se těšit na další Váš nákup. Obvzláště teď před vánoci je toho hodně, tak k drobným chybám dochází, ale vždy se snažíme co nejvíce vyřešit ihned.

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 1 měsícem

odskúšaný tovar, výborný

Reakce obchodu Homeware.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený, a budeme se těšit na další Váš nákup.

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 2 měsíci

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Spolehlivý obchod, u zboží, které není skladem, jsem telefonicky obdržela informaci o termínu dodání, vynikající služby, perfektně zabalené zboží

Reakce obchodu Homeware.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená, a budeme se těšit na další Váš nákup.

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 2 měsíci

• Kvalitní zboží za nej cenu.
    • Drobný informační šum,ale odpověď jsem dostala obratem.

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 3 měsíci

Veľká spokojnosť, korektná a rýchla komunikácia.

rychlá a perfektní služba

Vše bylo OK

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 5 měsíci

Nakupovala jsem poprvé,jsem spokojená se zbožím i rychlou dodávkou

• zboží odpovídá nabídce

Reakce obchodu Homeware.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen, a budeme se těšit na další Váš nákup.

rychle dodané zboží

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 7 měsíci

• Široká nabídka výrobků. K zakoupenému robotu KitcheAid velké množství příslušenství. Vynikající komunikace a domluva.
    • Na prodejně nemají dostatek vzorků k prohlédnutí.

Reakce obchodu Homeware.cz

Jinak my nemáme prodejnu kde by jste mohli zboží přímo nakoupit, ale pouze kanceláře kde máme nějaké nejprodávanější zboží skladem pro rychlé odeslání, ale vše ostatní máme ve skladě mimo Brno. Ale není problém se domluvit a většinou do druhého dne Vám zboží k prohlédnutí připravíme.

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 7 měsíci

Kvalitni zbozi, super rychle dodani. Dekuji

• rychlé jednání
    • vstřícnost
    • kvalitní zboží

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 8 měsíci

Rychlé dodání, výborná komunikace, kvalitní produkty.

• Rychlost, spolehlivost

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 8 měsíci

super rychlost, jeden den objednáno ,zaplaceno, druhý den dodáno

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 9 měsíci

Objednané zboží bylo míněno jako svatební dar, proto jsem vybírala zboží skladem a do poznámky ještě zdůraznila, že požaduji dodání do 10.5. I přesto firma expedovala zboží 6. od objednávky. Zboží by i bylo možná doručeno včas, kdyby jimi zvolená přepravní služba Geis neměla problém s dodáním následující den od expedice a nemohla zaručit ani to, že zboží bude doručeno další den. Proto jsme byli nuceni si jet zboží vyzvednou na pobočku přepravní služby.

Reakce obchodu Homeware.cz

děkujeme Vám za recenzi, ale tato recenze se týká spíš dopravce, a né celkového procesu-nákupu v našem e-shopu a jeho vyřízení!
    My dopravce nevlastníme a ani nejsme schopni ovlivnit termíny dodání, pokud nás neinformujete o problému, navíc tam byl víkend a hned státní svátek, který to mohl dopravci zkomplikovat. A jelikož jste nás neinformovala o možných problémech s dodáním, brali jsme dodávku zboží za bezproblémovou.
    Za nás bylo vše v pořádku odesláno v čas, a proto Vašich 10% je celkem zavádějících, protože kromě dopravy proběhlo vše v pořádku, bral bych jako fér 70%, takto je vaše recenze z naší strany neobjektivní. Pokud by jste se obrátila na nás jistě bychom řešení s dopravcem našli, a vše včas zvládli.

Doporučujem dary nenechávat na poslední chvíli a nepočítat, že dopravce dodá zboží do druhého dne, případně to telefonicky ověřit, aby vše proběhlo v pořádku, my Vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

Děkuji HOMEWARE

• nakoupil v obchodě Homeware.cz před 9 měsíci