Zboží pěkné, ale neúplně dodané. Objednala jsem si dvě sady ložního prádla, ale jedna "sada" neobsahovala povlak na polštář, balíček byl viditelně otevřený a znovu uzavřený. Bohužel nemohu doporučit

• Rychlé vyřízení objednávky
    • široký výběr zboží
    • nekvalitní zboží

Objednala jsem si povlečení z bavlněného saténu od firmy Mistral Home. Povlečení si na satén ani nehraje. Jedná se o naprosto průměrnou hrubší látku. A první co jsem po rozbalení musela udělat bylo obrat každý kus od nití, které koukaly na každém centimetru. Hrůza, kontrola na výstupu zjevně nula nebo že by to byla 2.jakost? Nebýt toho, že se mi líbí vzor a povlečení bylo pořízeno s 50% slevou (tudíž za cenu průměrného bavlněného povlečení), tak bych okamžitě vracela. takhle jsem si ho nechala na chalupu. Ale znovu již u této firmy neobjednám.

Reakce obchodu HOMEVILLE.cz

Dobrý den, je nám líto, že se zbožím nejste spokojená. Na povlečení Mistral Home máme obecně velmi dobré ohlasy, vyrábí se v Evropě. Chyba ve výrobě se samozřejmě mohla stát. Pokud se vyskytne problém s kvalitou a zákazník se nám ozve, zařizujeme svoz a výměnu nebo vrácení peněz na naše náklady. Této možnosti stále můžete využít. Děkujeme, Eva-Homeville.cz