Krásné a kvalitní zboží. Velká spokojenost.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • široký výběr zboží
    • nekvalitní zboží

Objednala jsem si povlečení z bavlněného saténu od firmy Mistral Home. Povlečení si na satén ani nehraje. Jedná se o naprosto průměrnou hrubší látku. A první co jsem po rozbalení musela udělat bylo obrat každý kus od nití, které koukaly na každém centimetru. Hrůza, kontrola na výstupu zjevně nula nebo že by to byla 2.jakost? Nebýt toho, že se mi líbí vzor a povlečení bylo pořízeno s 50% slevou (tudíž za cenu průměrného bavlněného povlečení), tak bych okamžitě vracela. takhle jsem si ho nechala na chalupu. Ale znovu již u této firmy neobjednám.

Reakce obchodu HOMEVILLE.cz

Dobrý den, je nám líto, že se zbožím nejste spokojená. Na povlečení Mistral Home máme obecně velmi dobré ohlasy, vyrábí se v Evropě. Chyba ve výrobě se samozřejmě mohla stát. Pokud se vyskytne problém s kvalitou a zákazník se nám ozve, zařizujeme svoz a výměnu nebo vrácení peněz na naše náklady. Této možnosti stále můžete využít. Děkujeme, Eva-Homeville.cz

Objednávala jsem ložní prádlo pro dceru až bude mít větší postýlku :-)
    Povlečení je moc krásné a na dotek příjemné. Děkujeme :-)

Velký výběr, rychlé dodání

• Rychle dodani

rychlé vyřízení, kvalitní zboží

• rychlost,spolehlivost

Jako jeden z mála eshopů má širokou nabídku krásného dětského povlečení vysoké kvality a které odpovídá i standardním českým rozměrům lůžkovin.

• Velký výběr

Zboží bylo zabalené dost ledabyle, krabice byla pomačkaná, napůl rozlepená, ale nic nechybělo ani nebylo poškozené.

Krasny pled, hezci nez jsem cekala

• Velmi rychlé dodání. Objednáno v 8 hodin ráno a druhý den v 9 doručeno!!!
    • Velký výběr prostěradel

Velký výběr, kvalitní zboží, není co vytknout.

- příjemný materiál
    - barva odpovídá ilustraci

Spokojenost, kvalita za rozumnou cenu.Doporučiji tento obchod.

Využila jsem slevu Ona dnes, bohužel se mi nepodařilo zadat při objednání zboží, proto jsem volala přímo do obchodu. Setkala jsem se s mimořádně příjemnou slečnou, která vše ochotně dořešila.

• -
    • -