Postav si betónovú čakareň a tovar príde

Reakce obchodu home365.cz

objednávka byla z Vaší strany zrušena, připravená zásilka tedy nebyla podána. Nerozumíme tedy vaší recenzi.
    home365.cz

do dnešního dne zboží nemám, a ani ho už nechci, narozeniny na které jsem ho potřebovala jsou ted o víkendu ,tak nic prostě,asi máte zakazníků dost

Vážená paní,
    prověřili jsme vaši objednávku a zůstli jsme nemile překvapeni z vašeho jednání. Zboží objednáno 2.9. v nočních hodinách, o stavu objednávky jste byla informována (viz. níže kopie zaslaných info zpráv) na email uvedený v objednávce.
    3.9.2019 08:44:21 Stav objednávky změněn na "Vyřizuje se"
    4.9.2019 01:36:04 Stav objednávky změněn na "Připraveno k přepravě"
    4.9.2019 12:25:55 Stav objednávky změněn na "Odeslaná"
    V den převzetí zásilky 4.9.2019 přepravní společností DPD vám byla opět zaslána zpráva od přepravce, stejně tak jedním klikem jste měla možnost sledovat zásilku kde se nachází a pokud byla bez pohybu tak jste nás měla kontaktovat, vykomunikovali bychom s DPD. Není v našich silách kontrolovat zásilky, které opustí sklad, pak už je komunikace na přepravní společnosti a zákazníkovi. Z vaší strany žádná zpráva jen 9.9.2019 jste udělila, že nedoporučujeme náš obchod a následně ještě jednou 13.9.2019 jak vám byl automaticky zaslán heurekou dotazník. Zásilka nám pochopitelně přišla zpět, náklady jsme přepravní společnosti samozdřejmě museli uhradit. Zvláštní počínání ze strany zákazníka!

home365.cz

zatím nemám žádné zkušennosti,zboží nedorazilo

Reakce obchodu home365.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Zboží jsme neodesílali, jelikož jsme neobdrželi z vaší strany zprávu na email, který jsme zasílali obratem v den objednávky 20.2.2019. Týkal se skladové dostupnosti jedné položky a tak jsme Vás vyzývali k vyjádření, zda odeslat zboží skladem a následně po naskladnění. Nepřišla nám žádná reakce . V takovém případě zboží neodesíláme. Bohužel, kromě této recenze, jsme od Vás neobdrželi žádnou zprávu ani telefonát, na základě kterého bychom mohli objednávku řešit.

S pozdravem a přáním příjemného dne
    tým home365.cz

• Přehledná nabídka zboží.
    • Objednané zboží bylo potvrzeno zasláním objednávky s přiděleným číslem a tím skončila komunikace zde strany obchodu. Zboží nebylo zasláno ani žádné zdůvodnění proč.

Naštěstí byla zvolena platba dobírkou, což doporučuji i ostatním z důvodu, že zboží bylo uvedeno skladem a nebylo zasláno a objednávka přitom nebyla zrušena. Obchod nekomunikuje. Po 10 dnech jsem upozornila e-mailem na nedodání zboží a nikdo se neozval.