• rychlost ochota spolehlivost

vbše OK

• Pestrý sortiment
    • Komunikace se zákazníkem

rychlé dodání

nedodali co bylo objednano, na mail odledne toho co s tim nereagovali. Nikdy vice

Reakce obchodu home-arena.cz

Dobrý den, na Váš e-mail s reklamací jsme reagovali se zpožděním, za což se omlouváme. Na chybně dodané zboží (záměna vůně) jsme Vám vystavili dobropis a peníze vrátili zpět na Váš účet.

• rychle a zběsile
    • žádná

• Balík přišel v pořádku a rychle, akorát někdo kdo jej balil se spletl a byly mi zaslány 2 stejné svíčky. Tudíž jeden druh mi nedorazil.

Zbozi dorazilo,ovsem jedna doza se svickou prisla rozbita na tisic strepu,ani se nedivim,sklenene dozy byly zabaleny pouze v potravinove folii a jinak nebyly chranene,byly v baliku volné,takze do sebe narazely.Chybu vidim,v nedokonalem baleni te strany prodejce,prepravce za to jiste nemuze

Bez problémů rychlé dodání.Doporucuji

• Velký výběr svíček a Air Wicku - náplně.
    • Žádná

Celková spokojenost, velmi slušné ceny.

Dobrá cena,rychlé dodání.Vše za 1

• cena a rychlost doručení

• Dlouhá dodací doba
    • Záměna dvou objednaných a zaplacených produktů
    • Obchod nereaguje na mou žádost o návrh řešení

Reakce obchodu home-arena.cz

Dobrý večer, omlouváme se za nevyřízený dodatečný dotaz k Vaší objednávce. Ihned sjednáme nápravu. Co se délky vyřízení objednávky týče, bylo to z důvodu předem avizovaného uzavření obchodu v období vánočních svátků. Vaši objednávku jsme obdrželi 30.12.2020 a expedovali 6.1. 2021, kdy provoz byl obnoven 4.1.2021 v pondělí. Hezký den.

• Obchod si sám odebírá a mění položky z objednávky ...
    • ...a bez konzultace se zákazníkem, v pozměněném stavu objednávku odešle.
    • Položky uvedené jako skladem skladem nebyly nebo nevím z jakého důvodu, byly vyloučeny z objednávky.
    • Zbytečná prodleva při zpracování.
    • Nulová komunikace.
    • Např. šampón obj. 400 ml, prodejce nahradil dvěma menšími baleními. Proč?

Nesolidní jednání. Nulová komunikace. V podstatě podvod, i faktura na mail nemá pozměněny položky (aby nešlo uplatnit storno). Faktura v balíčku už ano. Tohle si slušný prodejce prostě nemůže dovolit.

Reakce obchodu home-arena.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše vyjádření nespokojenosti.
    Není pravda, že jsme s Vámi nekomunikovali jsme s Vámi e-mailem a to opakovaně, především s omluvou, že Vaše objednávka nebude kompletní. Na chybějící zboží z důvodu vyprodání zásob, jsme Vám obratem vystavili dobropis a přeplatek vrátili ihned zpět na Váš účet.
    Vaše objednávka byla vyřízena do 24h, proto nerozumíme výtce ohledně zbytečné prodlevě při zpracování. Pokud došlo k nějaké záměně, můžete se na nás obrátit telefonicky nebo emailem, reklamaci vyřídíme.
    Vaše vyjádření ohledně nesolidního jednání a podvodu je opravdu nepřiměřené.
    Hezký den.

Zboží dorazilo rychle a v pořádku.

• rychlé odeslání

Doporučuji k nakupování

• Spolehlivost

• Výhodné ceny,rychlé dodání. Velká spokojenost.