• Zboží označené skladem, skladem není.

• zboží nedorazilo ani po 14 dnech
    • na výzvu mi nebylo odpovězeno

Nevím, co si mám myslet o této firmě, chápu, že listopad už může být poněkud hektický pro dodávky zboží, ale slušností je upozornit na tuto skutečnost zákazníka.

• Zadna komunikace - neodpovidaji na emaily, zbozi jsem zaplatila a zatim nedorazilo ani zadna zprava o zpracovani objednavkay.

Dodnes čekám na vyřízení objednávky č.1927 ze dne 22.7.2018.

Zboží bohužel ještě nedorazilo. V pátek jsem obdržela e-mail, že byla objednávka dokončena, na to jsem volala paní, která mi řekla, že to znamená, že mi zboží příjde v pondělí. Nyní je středa a stále nic nedorazilo, paní se nemůžu dovolat. Doufám, že se brzy alespoň dovolám.

• Nikdy nepíši hodnocení, ale tady nemohu jinak. Zprvu vše probíhalo v pořádku...pak mi napsali, že zboží předali dopravci. Do dnes se se mnou žádný dopravce nespojil (6 dní). Jelikož ani nevím jakému dopravci bylo zboží předáno, volala jsem do obchodu na info, avšak tam se dva dny nedovolala. Nakonec jsem si našla jiné číslo, které mi zvedli...nepříjemní! Prý mi zjistí co se děje a zavolají zpět, nikdo nevolá. Zboží mám zaplaceno předem. Zitra se chystám volat primo řediteli...opravdu jednání otřesné!!! Zboží cenově srovnatelné, jen jsem prostě neměla šťastnou ruku na dodavatele...

• Objednané zboží jsem zaplatila předem, do dnešního dne 3.12.2017 mi zboží nebylo doručeno a na zaslaný e-mail (1.12.2017), kde se ptám kdy mi zboží doručí, jsem ještě nedostala ani odpověď

Pro mne zatím NESPOKOJENÁ
    Komunikace ŽÁDNÁ