• komunikace špatná, dodací lhůty - neúnosné, po 11 dnech nemám informaci o termínu připraveného zboží k vyzvednutí na prodejně
    • telefon během pracovní doby nikdo nikdy nezvedl, 10 marných pokusů o tel. spojení

kamený obchod s možností osobního odběru zboží
    zkušenosti s obchodem jsou špatné, neodpovídá na konkrétní emailové dotazy, dodací lhůty neúnosné
    ne, v žádném případě
    špatná zkušenost viz výše

• Žádné výhody nenabízí
    • Celková komunikace s dodavatelem je dost špatná. Dodavatel mi poslal jinou velikost, než kterou jsem si objednala a doposud mi nikdo nebyl schopny zboží vyměnit.

Rozhodně nikomu nedoporučuji

Prijde něco jiného co je na obrázku....

Na hovnor

• *nic me nenapada
    • * zbozi nikdy nedorazilo
    • * po tydnu jsem se zeptal na stav objednavky, odpovedi bylo "dnes expedujeme" - ani za cely druhy tyden vsak zbozi nedorazilo (PPL, dobirka)
    • * pokud je problem zbozi vubec dodat, jak to asi vypada s vyrizovanim reklamace?

* Rozhodne nedoporucuji, poohlednete se jinde

Objednávka v obchodě byla provedena v pondělí 16.12. s poznámkou, že pokud nebudou schopni dodat zboží do Vánoc, ať mě kontaktují. Nikdo se neozval. Volala jsem tedy do obchodu v pátek 20.12. jak to vypadá s objednávkou a paní mi říká, že naše objednávka je právě teď expedována a v pondělí 23.12, určitě dorazí. Takže nic. Volala jsem opět do obchodu 27.12., že jak to tedy vypadá, že zboží stále nedorazilo. Ještě chci podotknout, že z jiného telefonu než toho 20.12. protože ten mi vždy byl vytípnut, takže se mi přes něj podruhé s obchodem nepodařilo spojit. Paní mi opět slíbíla, že je zboží právě expedováno a přídala povídačku o zdržení zboží na polských hranicích... Takže stále čekám. Komunikace obchodu a dodací lhůta naprosto příšerná...

Zboží došlo ve dvou balících,byla to jedna dodávka ale celková faktura byla vystavena na každý balík zvláštˇtak že jsme museli jednu zásilku vrátit a počkat na poslání bez faktury.Když jsme konečně zboží obdrželi a balíky otevřeli obsah neodpovídal naší objednávce.

• Objednávka byla přijata 8.7., dne 18.7.13 jsem neobdržela ani zprávu o vyskladnění a dodání zboží, ač bylo deklalrované jako zboží na skladě.

Nedoporučuji-dlouhé dodací lhůty skladových zásob

• žádné - zboží uvedené skladem (s uvedenou aktualizací stavu skladu ten den ráno) nemá a prý se již nevyrábí. Stránky prý nejsou aktuální.
    • zboží uvedené skladem (s uvedenou aktualizací stavu skladu ten den ráno) nemá a prý se již nevyrábí. Stránky prý nejsou aktuální.

Obchod k ničemu.
    Zboží uvedené na webu jako skladem (s uvedenou aktualizací stavu skladu ten den ráno) nemají a prý se již nevyrábí. Stránky prý nejsou aktuální.

Holínky velikostí odpovídají, mají ale úzký nárt - chtělo vyzkoušet !!!!! Již bych nákup jakýchkoliv bot touto formou bez vyzkoušení neřešil .