Nakupujte a volte Babiše

Zboží došlo ve dvou balících,byla to jedna dodávka ale celková faktura byla vystavena na každý balík zvláštˇtak že jsme museli jednu zásilku vrátit a počkat na poslání bez faktury.Když jsme konečně zboží obdrželi a balíky otevřeli obsah neodpovídal naší objednávce.

výborný

• skvělá komunikace, rychlost dodání
    • nenašla jsem žádné

vřele doporučuji

• Rychlost dodání.
    • Potřeboval jsem rychle holinky.

Hledal jsem na internetu a našel jsem tuto adresu a celkem přijatelné ceny.
    Pro ostatní zákazníky upozorňuji na velikostní tabulky,protože si normálně kupuji velikost 7 neboli 41, ale objednaná obuv Hunter ve velikosti 41-42 je mi těsná,spíše malá a nevím jak to ještě vyřeším.

• nabízí zboží, které jiné obchody nemají v nabídce

Zboží dorazilo v pořádku, dodací lhůta dodržena. Dobrá zkušenost.

• Objednávka byla přijata 8.7., dne 18.7.13 jsem neobdržela ani zprávu o vyskladnění a dodání zboží, ač bylo deklalrované jako zboží na skladě.

Nedoporučuji-dlouhé dodací lhůty skladových zásob

• veškeré problémy byli na straně pošty, výhody obchodu neznám, nakupoval jsem poprvé jelikož jako jediný měli mnou požadované holinky na které jsem zvyklí, byť trochu drahé.
    • slabiny nemá ale má je česká pošta, vymysleli že je špatná adresa a proto doručení trvalo od 3.8. do 10.8. Když jsem balík vyzvedl(byl to balík do ruky) adresa na balíku byla naprosto v pořádku a ještě tam byl na mě mobil.

doporučuji ale bacha na českou poštu

• žádné - zboží uvedené skladem (s uvedenou aktualizací stavu skladu ten den ráno) nemá a prý se již nevyrábí. Stránky prý nejsou aktuální.
    • zboží uvedené skladem (s uvedenou aktualizací stavu skladu ten den ráno) nemá a prý se již nevyrábí. Stránky prý nejsou aktuální.

Obchod k ničemu.
    Zboží uvedené na webu jako skladem (s uvedenou aktualizací stavu skladu ten den ráno) nemají a prý se již nevyrábí. Stránky prý nejsou aktuální.

• Nemusíte hlavně běhat marně po obchodech a shánět to co potřebujete.
    • Podle mých zkušeností má jen pozitiva.

Obchod bych doporučila a budu doporučovat svým známým pro jeho vstřícnost a ochotné jednání,moc chválím p.Ďurčovou,mnozí prodávající by se k ní mohli chodit učit,jak mají se zákazníky jednat.Je to absolutní 1.
    Přeji hodně spokojených zákazníků,jako jsem byla já a v případě ,že budu znova něco potřebovat,služeb využiji.

Holínky velikostí odpovídají, mají ale úzký nárt - chtělo vyzkoušet !!!!! Již bych nákup jakýchkoliv bot touto formou bez vyzkoušení neřešil .

Objednala jsem si holinky a byla jsem velice spokojená s rychlostí dodání. Večer jsem objednala , ráno volala slečna , že objednávka bude další den expedována. Velká spokojenost.

• asi nemá

jsem spokojená

• Zboží vyobrazené s popisem a cenou.
    • Pohodlný nákup z domova.

Snadný, pohodlný a seriozní nákup kvalitního zboží, rychlé dodání, dobře zabaleno.

• velký výběr
    • dobré ceny
    • nevim
    • doporučuji

pro děti ,kdy musíte domů a do školky jsou v dobré cenové dostupnosti

dobrý výběr

hezké provedení

• Dobré ceny, měla jsem vybraný výrobek, hledala jsem nejnižší cenu.
    • Nevím

Spokojenost

• Obchod nabízí vyzvednutí zboží na prodejně,ale chybí kolonka v objednávce na zaškrtnutí této volby, musela jsem to napsat do poznámky a ujistit se telefonicky. Jinak žádný problém.

Ano,doporučuji.

Reakce obchodu Holinkyshop.cz

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Již jsme naši chybu napravili a nyní máte možnost zaškrtnutí i této volby.
    Tým holinkySHOP.cz

• Přehlednost stránek.
    • Kvalita zboží a příznivé ceny.
    • Slabiny jsem nezjistil.

Z výše uvedených důvodů doporučuji ostatním.

• Výborná spolupráce

Výborná spoluprace