• Bohužel mě nic nenapadá.
    • Uvádějí zboží jako skladem, které skladem evidentně není a při zrušení objednávky se dušují, že je to pouze nastavení chyba softwaru a že zboží odešlo příští den. Lež jako věž! Nikdy více.

Po zrušení objednávky mě volala paní z obchodu a ubezpečila mě, že je zboží skladem a obratem ho odešle. Řekl jsem jí, že jsem instalaci slíbil v sobotu a potřebuji tedy zboží nejpozději v pátek. V pátek přišlo oznámení od PPL, že zboží právě převzali. Doručení možná v pondělí. Nenapadá mě nic jiného, než “vyčuraný Moravan”.

• rychlost, skvělá komunikace

• rychlost dodání

Velmi dobra komunikace.

Velmi rychlá komunikace a odeslání objednaného zboží

rychlost

Rychle a bez problémů.

• komunikace...

Spolehlivý obchod, doporučuji

• rychlost, spolehlivost

• rychlé jednání, objednávka vyřízená prakticky obratem
    • velmi pečlivě zabalené, přidán katalog a drobný dárek
    • doprava pouze přes ppl,

Schránka odpovídá ceně.

• Česká kvalita (tady dobrá) za přijatelnou cenu
    • Škoda,že nejsou vidět v obchodech
    • Chybí levnější doručení zásilkovnou

V hobby marketech a na internetu jsou vidět většinou levné kliky z Polska, které nevydrží. Jsou hezké nové, ale rychle se opotřebí a poškrábou.

Super obchod. Vřele doporučuji :-)

• Firemní obchod bez problémů, rychlé vyřízení dotazů k výrobkům, paní velmi ochotná, rychlé doručení, spokojenost.
    • Nevýhodou jsou ceny. Jsem patriotem a klidně si připlatím za český výrobek oproti těm levným. Ale současně si potrpím na kvalitu, za kterou jsem taky ochoten si připlatit přiměřenou sumu. Zde ale výrazně vyšší cena neodpovídá kvalitě. Holar velmi sází na výrobní přesnost a na tom jsou jeho výrobky konstruované, což mu ale nevychází. V roce 2011 mi firma Sapeli namontovala 24 dveří s kováním Holar dvou typů, tak po jedenácti letech zkušeností s nimi mám smíšené pocity a příště bych do kování Holar už asi nešel. Tyto tři rozety jsem potřeboval na výměnu zámků u dveří, které měly původně dozický zámek. Jedno kování se mi podařilo bez problémů rozdělat, ale u druhých jsou rozety tak festové, že nejdou prostě rozdělat (anebo je tehdy montéři pro přílišnou vůli prostě něčím přilepili). Nově dodané rozety už jsou vylepšené (mají vevařenou výztuhu, některé se závitem), ale i u nich se opět projevu různá vůle. O tom, že některé kliky nejsou úplně pevné a nelze je dotáhnout, ani nemluvím.

Pokud jste pevně rozhodnuti pro výrobky Holar, pak nákup v tomto obchodě je správnou volbou. Otázkou ovšem je, zda se nepoohlédnout po konkurenčích výrobcích, které mohou mít kování technicky a funkčně lépe propracované.