Absolutní nespokojenost. 29.2 provedena objednávka, která byla zároveň rovnou i zaplacena. Po 6ti dnech jsem telefonovala o informace. Bylo mi řečeno, že ještě v den objednávky byla zásilka i expedovaná. Dotyčný mi slíbil, že zjistí, kde je problém a dá mi ještě týž den vědět. Druhý den jsem volala opět a telefon mi už nikdo nezvedal. Zboží bylo předáno doručovací společnosti až dva dny po mém telefonátu. Zboží dorazilo až 11.3.

• už od vás nic nechci.,.,.,.,.,.,.,.,a už mi nepište .,štastný nový rok .,přeji .,

• Obchod sice komunikoval, ale věděli, že chci zboží dceři k Vánocům. Mohli mě upozornit na to, že zboží nemají skladem.

• Dorazilo mi pouze potvrzení objednávky, pak už nic dalšího. Žádná komunikace, žádné zboží. Nevím, co si o tom mám myslet

Zakoupené zboží, které bylo uvedené jako na skladě, nakonec dostupné nebylo. Čili čas strávený vybíráním, objednáváním a placením v neděli podvečer byl ztracený. Kladně nicméně hodnotím telefonický kontakt s omluvou hned druhý den ráno a promptní vrácení peněz.

• nevím
    • Poslali mi poškozené hokejové brusle - vytržené nože z plastových držáků, nože již byly opravovány, přesto mi byly prodány, jako nové!

Jediné plus je to, že peníze prodejce za zboží vrátil a omluvil se.

Reakce obchodu Hokejmax.cz

brusle byly originálně zabalené, opravdu nemáme zájem zasílat opravované nebo nefunkční zboží. Když se zboží odesílalo, skladník na něm neshledal žádnou chybu, po vrácení zboží a přezkoumání nožů, jsme zjistili, že výrobce udělal chybu a dal na brusle jiné nože. Brusle byly poslány na reklamaci do HEADu a ta byla uznána, takže ano bohužel jsme Vám zaslali vadné brusle, ale nikoliv záměrně.

Za komplikace se omlouváme.

tým www.hokejmax.cz

• Zboží nebylo dodáno ani v náhradním termínu avizovaném obchodem.

Nespokojenost.

Reakce obchodu Hokejmax.cz

Vámi objednané zboží bylo ve chvíli Vaší objednávky bohužel vyprodané a dodavatel ho teprve naskladňoval. U dodavatele bylo ihned objednáno, ale v prosinci je to všechno trošku komplikovanější a dodavatel tašku stihl vyskladnit až 10 dnů po objednávce. Ihned jak k nám dorazila jsme ji odeslali. Za případné komplikace se velice omlouváme.

• web

Reakce obchodu Hokejmax.cz

pokud jde o Vaší objednávku, tak jste ji učinil 29.11.2015 a zboží bylo odesláno ihned druhý den, takže předpokládám, že v objednávce a doručení zboží problém nebyl.

Pokud jde o naše stránky, tak je jasné, že jejich vzhled se nemůže líbit každému. Navíc na jejich zkvalitňování neustále pracujeme.

Kdyby jste v budoucnu cokoliv sháněl, tak se můžete našim stránkám vyhnout a kontaktovat nás na telefonu 734428200.

• komunikace

přestože vybrané zboží bylo uvedeno jako skladem, 14 dní po objednání stále nepřišlo a ani se nikdo neozval

Reakce obchodu Hokejmax.cz

pokud jde o Vaší objednávku, tak asi nastala chyba v komunikaci na obou stranách. Zboží, které jste objednali nebylo opravdu skladem, ale ihned jsme volali pánovi, kterého jsme o stavu objednávky informovali a on nám řekl, že na zboží počká až ho naskladníme. Ihned po naskladnění byla objednávka odeslána k Vám.

• Špatná komunikace

Reakce obchodu Hokejmax.cz

Děkujeme za Vaši reakci po uskutečněném nákupu na hokejmax.cz.

Za náš nedostatek v komunikaci se omlouváme, vznikl naší chybou v administraci.

Zákazník prováděl uplatnění reklamace přes email, který nebyl vyřešen obratem, ale až po zobrazení reakce zde na Heurece.

Po telefonické domluvě naše pochybení bylo zákazníkovi vysvětleno a veškeré náklady spojené s reklamací byly hrazeny naší firmou.

Tým e-shopu Hokejmax.cz.