Zboží skladem, žádný email potvrzující objednávku. Po několika pokusech jsem se dovolal a oznámili mi, že brusle jsou rezervované na vyzvednutí a nadále zůstali na eshopu jako dostupné

Objednávka byla zrušena a peníze mi dosud nevratili. Velmi neseriózní jednání.

obchod nekomunikuje , zboží zaplacené , dodnes nepřišlo

• Zboží zatím nedorazilo ani nemám info, v jakém stavu je objednávka. Očekával bych více komunikace

I ordered edge for syntetic ice like 2 months ago and they never arrived to me neither i get my money back.

Nekomunikojou, 14 dní objednané zboží, pořád nic, pořád se vymlouvali, že čekají na zboží, ale nikdy mi nezavolali, já pořád volala. Pak jsem jim řekla, at pošlou co mají skladem , přišlo úplně něco jiného a jiná velikost . Na telefonát, na email žádná odpověď.

• Super rychle jednanie
    • Při objednávce můžete zvolit platbu dobírkou a dopravu zdarma,ale potom chtějí zaplatit předem a za dopravu 4000Kč.

• výběr věcí, které jinde nemají
    • trošku pomalejší komunikace

• Zboží bylo dodáno rychle.

• obchod nekomunikuje

Okamžitá a příjemná komunikace. Rychlé doručení. Jediný shop, který branku měl.

7.5.2020 som urobil objednavku hokejovej branky s postrannymi sietami a doplnkovymi tercami (podotykam vsetko bolo podla eshopu na sklade). Tovar na sklade nemali kompletny a po neustalom dopytovani a zavadzani obchodnika mi konecne dorazili chybajuce postrannice so sietami 20.11.2020. Nikdy viac !!!

• Po týdnu čekání jsem tam volal a bylo mě řečeno, že jim tak velký balík zasilkovna nevezme že to musí poslat jinak. Tak jsem to zrušil. Skladem nemají asi nic i když se tak tváří.

• Rychle dorucenie
    • S produktom spokojna

Nekomunikují, po několika urgencích kdy mi nebylo dodáno objednané zboží jsem chtěl vrátit platbu. Platba vrácena až po výzvě právníka, nešlo o velkou částku, ale šlo mi o princip. Abych nebyl jen kritický, tak zboží které přišlo bylo v pořádku a líbí se mi. Mé doporučení je, objednavejte jen na dobírku.

• přístup k řešení objednávek

Zboží jsme zde zakoupili a zaplatili s tím, že je skladem a bude včas doručeno. Bohužel pátý den od objednání volám do obchodu, kde mi bylo sděleno, že lapačka vlastně není tenhle model, ale že by mi tedy mohli nabídnout nový model, když si doplatím. Souhlasila jsem, domluva zněla jasně, že potvrzení o převodu pošlu hned na mail, aby ten den ji ještě mohli odeslat, vše jsem udělala..........je to asi deset dní od objednání, lapačka je stále na cestě..... pánům v eshopu/obchodě nestálo ani za to řešit, že zboží vlastně ani nemají, přestože uvádějí zboží skladem......pokud spěcháte, rozhodně si vyberte jinde.

• Rychlé doručení

Vše ok

• Zboží, které mělo být skladem, bylo objednáno a zaplaceno 4.5. Teprve po dvou dnech mi zavolali, že zboží vůbec nemají. Dohodli jsme se nakonec, že tedy vezmu jiné zboží (levnější, takže mi rovnou měli vrátit vzniklý rozdíl). Pán mi ještě říkal, že bohužel už nestihnou odeslat ten den, ale hned zítra (7.5.). Když jsem do 11.5. neobdržela ani zprávu od dopravce, že zboží převzali, psala jsem emailem dotaz. Nikdo se neobtezoval odpovědět. 13.5. jsem tedy psala, že objednávku stornuji. Na to mi odpověděli, že přijde ten den. Odpověděla jsem, že tedy dobře a ať mi vrátí částku rozdílu, která vznikla mezi zaplaceným a odeslaným (levnějším) zbožím. Opět bez reakce. Zboží mi tedy bylo nakonec doručeno 14.5. (po 10 dnech od objednání a několika urgencich), ale dodnes, ani přes další emaily, mi nebyl vrácen vzniklý rozdíl v částce. Opravdu nákup v tomto eshopu nedoporučuji.