Rychle jednání.

• Nabíječka funguje, snad vydrží.
    • Na stránkách mají napsáno, doručení do 24 h, skutečnost byla 5 pracovních dní, nepospíchal jsem na to, ale aspoň mohli dát vědět, že ti přijde později.

• Levné
    • doručeno nepoškozeno

Klamné informace o tom, že si mohu zboží vyzvednout, opakovaně jsem navštivila zásilkovnu, zboží ani po 10 dnech nedozazilo.

celkem rychlé dodání ,zboží dorazilo v pořádku a funkční

• Nízké ceny
    • Delší doba dodání oproti jiným e-shopům, ale nejspíš způsobena víkendem a následujícím státním svátkem.

Možná bych jen ocenil, kdybych se i jako neregistrovaný zákazník mohl podívat na stav své objednávky. Jinak spokojenost.

• rychlost vyřízení

Doporučuji všem

• Příjemné rychlé nakupování a rychlé doručení zboží.

Obchod, který vřele doporučuji.

• zbozi nedorazilo

• Šlo to asi týden
    • Nepodporuje můj notebook Packard Bell Easy Note TK 87, i přestože v popisu produktu produktu je napsáno že ano.

• Přehledný e schop
    • Rychlé doručení
    • Neodpověděli mi na dotaz
    • Kontaktní telefon byl nedostupny tel. kontak

• Dlouhá doba dodání
    • Přišla jiná nabíječka než byla objednána
    • cekal jsem tyden na zbozi...teprve po urgenci mi bylo doruceno

• hoooooodně dlouhá doba dodání ač bylo zboží skladem

13. září jsem objednala zboží s tím, že mělo být dle údajů na webových stránkách doručeno do 16. září. To mne překvapilo, protože to byla sobota. Dle očekávání nedorazilo v termínu. 18. září přišel e-mail, že zboží bylo odesláno. Dne 20. září jsem se prostřednictvím e-mailu ptala, kde je mé zboží, nikdo nereagoval. Ani na můj požadavek, ať pošlou podací číslo zásilky. Tento den mi přišlo oznámení od pošty, že převzali zásilku k přepravě a budou ji doručovat druhý den. Ještě včera zásilka nebyla, ovšem došla nová sms, že ji budou doručovat dnes. Je to prostě velmi napínavé.

Celý obchod proběhl profesionálně a rychle, zboží je kvalitní a za super cenu. Doporučuji

• výhodná cena, rychlé dodání

top

• zboží v pořádku

dlouhá doba doručení na české poměry průměr

The item did not arrive after waiting for 2 weeks, the phone number on the web does not work, only one reply in 6 messages I sent to obtain information. They only have blame the post office for lost the package but i did not manage to obtain information from them regarding the status of the order or if they will send another one. I basically have wasted my money trusting this company . I even doubt they are a real business company . Save yourself time and search what you need in other website.