• Slibuje dárky k dodanému zboži, ale ty už nedoda i když je to prkotina. Slovo se má dodržet

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

věřím, že se již celá věc vysvětlila.
    Vy jste při objednávce přehlédl výběr dárku a jelikož jste si žádný nevybral, nemohli jsme vám nic doručit. Zpětně jsme tak po domluvě společně vybrali 5% slevu a tu jsme vám ihned poukázali na váš účet.
    Přeji vám, ať hodinky dobře slouží a snad už je spokojenost 100% :)
    S pozdravem Jiří Štencek, majitel

• neaktulizované stránky

Dobrý den, Michale,

moc nás mrzí, že jsme Vám nedokázali dodat Vámi objednaný model hodinek Boccia. Jsme bohužel odkázáni na skladovou dostupnost distributora, který když nás neinformuje o vyřazených modelech, tak je pořád máme na stránkách jako dostupné. Stránky jinak aktualizujeme několikrát týdně. Přesto děkujeme za podmět, již hledáme řešení jak tomuto problému předcházet.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

velmi mě mrzí, že nejsme schopni dodat hodinky do 1-2 dní, jako je to u většiny našich modelů. Tyto hodinky jsme při vaší objednávce neměli skladem a neměl je ani náš distributor. Na eshopu, v objednávce i v emailu jste na to byl upozorněn. O to víc je mi líto, že nám dáváte takto špatné hodnocení (že nás dále nedoporučujete), když jsme vlastně nijak nepochybili. Pro rychlejší dodání děláme vždy maximum, ale zde není v našich silách, abychom dodání z Německa nějak urychlili.
    Věřím, že s hodinkami budete i přes čekání velmi spokojen a Váš celkový dojem z nákupu bude dobrý.
    S pozdravem Jiří Štencek