• Výborná komunikace, vynikající zboží

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Váš nákup a čas věnovaný tomuto hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem spokojený. Budeme se těšit na Váš případný příští nákup. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Skvělá komunikace, rychlý obchod za mě už několikátý v řadě a určitě se vrátím. Děkuji.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

rádi bychom Vám poděkovali za Vaše doporučení a nákup v našem obchodě. Velmi nás těší, že se k nám pravidelně vracíte a doufáme, že i při případném budoucím nákupu obstojíme na jedničku :) Přejeme ať hodinky skvěle slouží a dělají mnoho radosti.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• Široká nabídka, kamenná prodejna v Praze, extrémně proklientský přístup - opravdu nadstandardní péče o zákazníka.

Jednoznačně doporučuji!

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Váš nákup a doporučení našeho obchodu. Velice nás těší, že jste byl s naším jednáním spokojený, na spokojenosti zákazníků si zakládáme. Přejeme ať hodinky Boccia bezproblémově slouží.

Bez problému.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Vaše doporučení a čas, který jste věnoval recenzi našeho obchodu. Přejeme ať hodinky Boccia dělají dlouho dobu radost.

• spolehlivost

Doporučuji !
    Výborný obchod !

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

moc si vážíme Vaší pozitivní recenze a děkujeme za čas, který jste jejímu vytvoření věnoval. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený :)
    Přejeme, ať hodinky udělají radost a dobře slouží!

• Dobrá komunikace ,doprava , jednání

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

velmi děkujeme za Vaše hodnocení a následné doporučení našeho eshopu. Jsme rádi, že Vám bylo zboží doporučeno včas a že jste byl spokojený s procesem objednávky. Přejeme hodně příjemných zážitků s novými hodinkami.
    Za tým Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Nákup v klidu z nomova.

První a dobrá zkušenost, velmi rychlé jednání a dodání zboží.

Dobrý den, Blanko,

moc si vážíme Vaší pozitivní reakce a času, který jste věnovala hodnocení našeho eshopu. Jsme potěšeni, že jste byla s našimi službami spokojená a přejeme, ať jste minimálně stejně spokojená s Vašimi novými hodinkami.
    Za tým Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Slibuje dárky k dodanému zboži, ale ty už nedoda i když je to prkotina. Slovo se má dodržet

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

věřím, že se již celá věc vysvětlila.
    Vy jste při objednávce přehlédl výběr dárku a jelikož jste si žádný nevybral, nemohli jsme vám nic doručit. Zpětně jsme tak po domluvě společně vybrali 5% slevu a tu jsme vám ihned poukázali na váš účet.
    Přeji vám, ať hodinky dobře slouží a snad už je spokojenost 100% :)
    S pozdravem Jiří Štencek, majitel

Byl to můj první nákup a byla jsem spokojena s dobou doručení a s kvalitou výrobku. Uvažuji o další koupi doplňků k hodinkám.

Dobrý den, Marcelo,

velmi děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s hodinkami Boccia Titanium spokojená. Budeme se těšit na Váš další případný nákup.
    Za tým Hodinky Boccia.cz - Jakub Novák

trochu delší trasa do uloženky, resp. od obchodu k uložence, ale není kam spěchat.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Vaše doporučení. Hodinky jste objednala před víkendem, tudíž byly odeslány až v pondělí. Věřím, že i přes to hodinky již radostně využíváte.

rychlé a příjemné jednání

Dobrý den, Šárko,

děkujeme za Vaši důvěru a nákup na našem eshopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Přejeme, ať hodinky Boccia dlouho tikají ;)

Spokojenost.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

velmi děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení eshopu. Jsme potěšeni, že jste si vybral právě náš eshop.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

• není, co vytknout - vstřícnost, komunikace, rychlost...

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení našeho obchodu. Přejeme ať hodinky Boccia dělají jen radost po dlouhé roky.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

super hodinky za dobrou cenu

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás vybrala vysněné hodinky a navíc za dobrou cenu. Budeme se těšit na Vaší další případnou objednávku.
    Za tým Hodinky Boccia.cz - Jakub Novák

S objednávkou jsem moc spokojená, hodinky odpovídají všem požadavkům :)

Všechno OK.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

mockrát děkujeme za Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem hodinek u nás spokojený. Přejeme, ať hodinky Boccia dlouho slouží!
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

• rychlé jednání, reaguje na podněty

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

velmi děkujeme za Vaší recenzi našeho obchodu. Přejeme ať hodinky Boccia dlouho dělají radost.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

Vše absolutně bez problémů a velká ochota a vstřícnost.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

jsme rádi, že jste nesponzoroval žádný problém a Vaše objednávka proběhla bez problémů.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

Hodinky jsem objednával 5.12. Hned druhý den mi volali že nejsou na skladě, takže je museli dovést od výrobce. Hodinky odesílali 18.12 a já je vyzvedával 22.12. Takže 24.12 jsem je našel pod stromečkem. Vše dopadlo OK. Přístup a komunikaci se zákazníkem hodnotím na výbornou. Tento obchod mohu jen doporučit.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu a doporučení. Jsme rádi, že to nakonec dobře dopadlo, kolikrát před Vánocemi je to boj s časem, ale naštěstí vše v tomto případě dobře dopadlo.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Jakub Novák

• veľmi ústretové a milé jednanie
    • tovar mi zaslali okamžite
    • dobre a prehľadne spracovaná web stránka

Dobrý den, Miroslave,

velmi děkujeme za Vaší milou recenzi, moc nás potěšila. Budeme se těšit u další případné objednávky na našem eshopu.