• Už jsem zde osobně jednou nakoupil a hodinkám v tomto obchodě důvěřuji.

Osobní přístup, příjemný nákup spojený s vyzkoušením několika vybraných modelů hodinek před provedením nákupu.

Slušné a profesionální jednání.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaší pozitivní recenzi a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

• Majitele strasne vstricni ochotni resit problém,prijemni ,je videt ze opravdu mají zajem o zákazníka,muzu jen doporucit

moc jsme byli spokojeni

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaší pozitivní recenzi a jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni.

• Dobré ceny, komunikace a vstřícnost.

Nákupem starost o zákazníka nekončí, vždy odborně poradí a poskytnutý servis mě mile askočil.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaše 100% hodnocení Vaši spokojenosti s nákupem a našimi servisními službami.

Velice příjemné jednání i po tel. lze dořešit cokoliv. Krásné hodinky. Vše ok. Vřele doporučuji!!!

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za pozitivní feedback. Těší nás Vaše spokojenost a doporučení. Přejeme vše nejlepší tatínkovi a věříme, že se mu dárek bude rovněž líbit :-)

• nevím o žádných
    • malý výběr, arogantní přístup

Nedoporučuji nikomu !
    Pošta zásilku na první pokus nedoručila ( nebyla jsem doma ) a pracovnice "eshopu" paní Adamusová mě napadla mailem, plným urážek, neoprávněných obvinění, sprostoty a také gramatických chyb. Podala jsem stížnost na ČOI, Ti mentální úroveň paní Adamusové z Jinec nebudou umět náležitě ocenit.
    Ocenit ji ovšem mohou všichni Ti, kteří se tomuto "eshopu" obloukem vyhnou.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Nenecháme se vyprovokovat k neuváženým výrokům na adresu paní Svobodové, jen se zmíníme o několika faktech.

1. Zásilka nebyla doručena, protože zákazník zásilku odmítl převzít, což nám potvrdila i pracovnice České pošty v Olomouci, se kterou jsme telefonicky hovořili a která rovněž zná doručovatele ve Velké Bystřici.
    2. Pokud by paní Svobodová nebyla při doručení zásilky zastižena doma, jak uvádí, zásilka by zůstala 7 dní uložená na doručovací poště. Byla však pro odmítnutí zákazníkem v den neúspěšného doručení odeslána zpět, jak lze snadno vyčíst z informací uvedených k podacímu číslu: DR0059480718X.
    3. Jen paní Svobodová ví, proč si nechala zásilku odeslat na jméno Smetanová, když osobu s tímto jménem na uvedené adrese nikdo nezná.
    4. Paní Svobodové bylo e-mailem sděleno, že v průběhu posledních tří let je teprve druhým zákazníkem, který bez slova vysvětlení odmítl zásilku převzít a s ohledem na naše zkušenosti se zákazníky toto jednání není normální. Z výše uvedeného si proto nemyslíme, že náš e-mail byl plný urážek, neoprávněných obvinění a už vůbec ne sprostoty. Pravě naopak nám bylo obratem sděleno, že "pokud je tu někdo nenormální, tak jsme to především my" a v této recenzi se dokonce pochybuje o mé mentální úrovní.
    5. K objednávce paní Svobodová napsala těchto pár slov "chci jen original ne china copy" - toliko ke gramatice.

Škoda, že nás paní Svobodová nekontaktovala telefonicky. My bychom tak učitě učinili, kdybychom znali její telefonní číslo a mohlo se tak předejít těmto excesům. Děláme obchod pro radost sobě i zákazníkům a v tomto ojedinělém případě se to bohužel nepovedlo.

• - víc toho nemají než mají
    • - výběr na h...o

Garážovka, trapáci, amatéři ....

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Máme to co prodáváme, co se vyprodalo zůstává označeno v e-shopu pro případ, kdyby se vyprodané modely vrátily na trh. Mimoto jsme schopni na opjednávku zajistit jakýkoliv aktuální model Invicta levněji a s dvouletou zárukou.

• Je přehledný a dobře organizovaný.
    • Nemá.

Doporučuji všem, kdo chce luxusní hodinky za rozumnou cenu.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Váš nákup, vážime si vašeho kladného hodnocení i doporučení a přejeme hodně spokojenosti s hodinkami,které jste si u nás vybral.

V podstate je tezke hodnotit zbozi. Hodinky byli zakoupeny jako darek, takze casem se ukaze jak budou slouzit. Obchod je ale stejne jenom prostrednik, spis by to ukazal postoj k pripadne reklamaci. Samotny prubeh meho nakupu, byl bez jedineho problemu.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Velice děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení Vaší spokojenosti s průběhem nákupu u nás a věříme, že tímto dárkem uděláte radost.

• seriózní a rychlé jednání
    • spolupráce s českou poštou, s.p.- v den dodání jsem byl ze strany České pošty, s.p. pouze formálně vyrozuměn o nedodání v termínu- na telefonický kontakt ani emailový kontakt nebylo možno zjistit důvod ani upřesnit čas dodávky (na email mi nebylo dodnes odpovězeno)

Obchod s kvalitní webovou stránkou a zbožím

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme, jsme potěšeni Vaším 100% hodnocením spokojenosti s nákpem. Služby České pošty jsou ve valné většině rychlé a jejich oznamovací systém spolehlivý a kvalitní. Přesto se vyjímečně může stát, že někerá pobočka selže, nicméně je o lidech a jejich zodpovědnosti.

• Zajimavý sortiment
    • Spolehlivý e-shop
    • Dobrá cena i poskytovaný servis.

Už jsem zde kupoval a byl jsem maximálně spokojen.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaší 100% recenzi a jsme rádi, že jste s nákupy u nás spokojený.

• Rychlost, jednoduchost

Doporučuji, bezproblémové

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaší 100% recenzi a doporučení a přejeme krásné Vánoce.

• Pěkné zboží,přehladné stránky,možnost osobního odběru a možnost si hodinky prohlédnout
    • Profesionální jednání
    • Ochota

Zajímavá nabídka, dobré ceny,ověřený shop
    Při jednání jen ty nejlepší zkušenosti
    Vřele doporučuji na základě vlastní zkušenosti s tímto shopem

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za kladné hodnocení nákupu u nás a Vaší 100% recenzi.

• Velice dobrý přístup s obchodem jsem spokojen všem doporučuji!!!

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Velice děkujeme za Váš nákup a hodnocení Vaší spokojenosti s naším přístupem k zákazníkům. Zároveň nás těší Vaše doporučení.

• Zajímavé hodinky za dobrou cenu, rychlé dodání zboží, informace o stavu objednávky.
    • -

Nákup bez obav. Spolehlivý a ověřený obchod.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení nákupu u nás.

• Vše

Mužu všem doporučit.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za 100% hodnocení a Vaše doporučení. Vážime si toho o to více, když jen jeden z desetí zákazníků věnuje svůj čas k vyplnění dotazníku od Heureky.

• www stranky

vše ok
    jen asi v komunikaci mezi sebou jste měli nedostatek, poslali jste sms, že jste balík odeslali, dva dny na to přišla sms, že produkt bohužel není na skladě, s omluvou samozřejmě
    přitom už balík jsem měl na poště :P

produkt vypadá stejně jak na webu, spokojenost

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaše doporučení a 100% hodnocení Vaši spokojenosti s hodinkami i nákupem u nás. Vaší objednávku vyřízoval záskok v době naší dovolené a protože objednávek bylo na něho asi moc, trochu se v tom ztratil. Jsme rádi, že až na šum v informacích, vše proběhlo standartně k Vaší spokojenosti.

• rychlost a spolehlivost dodání

všem doporučuji

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaše doporučení a 100% hodnocení spokojenosti se zbožím a nákupem u nás.

• Rychlost doručení a komunikace, vstřícný přístup prodejce.
    • Žádné.

Bezproblémový internetový obchod , mohu jen doporučit.

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Velice nás Těší Vaše spokojenost s nákupem u nás.

• -velmi rychlá domluva
    • -seriózní jednání
    • -skvělé ceny
    • -velmi férové jednání při vyřizování problému s produktem
    • -žádné

Tento obchod nemohu, než-li doporučit. Jejich férový přístup k zákazníkům je příkladný, v dnešní době bohužel velmi výjímečný. Kéž by byly všechny obchody takto férové. :) Určitě doporučím každému, kdo bude uvažovat o koupi nových hodinek!

Reakce obchodu HODINKY náramkové

Děkujeme za Vaší kladnou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že se nám k Vaší spokojenosti povedlo vše dotáhnout do zdárného konce. Péče o naše zákazníky je u nás neméně důležitá a prodejem hodinek náš zájem o zákaznika nekončí ;-)