• Dobré ceny
    • Dlouhá doba odeslání zboží

Dobré ceny, jen delší doba od zaplacení k odeslání zboží ( několik dnů) takže počítat se delší dobou dodání. Jinak vše OK.

Děkujeme za recenzi!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nabízejí zboží které nemají.

Reakce obchodu hockeysport

Arogance se kterou nečeský pán vystupoval byla nesmírná. Provozujeme i kamennou prodejnu, začíná sezóna 2023/2024 a na veškerém zboží je velký obrat v řádech kusů. V tak širokém sortimentu se nedají držet skladové zásoby v počtu desítek kusů, nejsme výrobci a proto, když si pán vybral jednu hokejku a na prodejně již byla vyprodaná, tak nereagoval ani na výhodnou nabídku alternativního produktu s vyšší kvalitou za udržení stávající ceny momentálně vyprodaného zboží a odměnil nás touto negativní recenzí.

Každý ať si udělá obrázek sám. Do dnešního dne máme 100% spokojenost a doporučení od zákazníků s 265 veřejných recenzí (další tisíce jsou neveřejné) a tahle nám to bude bohužel kazit. S pokorou to přijímáme a v nastolené dlouholeté kvalitě a přístupu k našim zákazníkům budeme však nadále přistupovat tak, jako doposud.

Děkujeme všem za přečtení a přejeme příjemný den.

Dan Brada +420 725 800 434, hockeysport.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• Čakacia doba horšia jak z Aliexpresu
    • Nedoručia tovar mino ČR a SVK a

Reakce obchodu hockeysport

Ano, je to na delší dodací lhůtu, ale s cenou a kvalitou zboží to nemá nic společného. Hold, musíte si pár dnů počkat, než to PPL převeze z depa do depa za hranice naší republiky :-(

Katastrófa !

Reakce obchodu hockeysport

Bohužel když selže komunikace, která je u nás na nadstandardní úrovni, tak s tím nikdo nic neudělá - ani Heureka.cz :-(