• neseriózní nabídka

Po potvrzení nabídky a zaplacení zboží nedošlo. Peníze byli vráceny.

Reakce obchodu Hobby do zahrady

Zboží bylo ve slevě a proto bylo ihned vyprodáno. Je nám líto, na vás již nezbylo. Než se zaktualizoval stav skladu, vy jste nepotvrzenou objednávku zaplatil. Proto jste zboží nedostal a peníze vám byly vráceny. My jsme se vám omluvili, s neseriózní nabídkou to nemá nic společného.

Zboží bylo doručeno ve zdemolované krabici neumě poslepovanou lepící páskou, jakoby zažila několikéré použití.

Reakce obchodu Hobby do zahrady

Aby se zboží neponičilo při přepravě, balíky vyplníme papíry a igelity a následně opět zalepíme. Je možné, že to někomu esteticky nevyhovuje, je to ale plně funkční proti poškození. Doporučujeme tedy, přímo pro Vás, příště nakupovat v kamenném obchodě. Vedoucí eshopu

• výslovně bylo uvedeno, že zboží mají na skladě, i při platbě předem bylo stále skladem a následně přišlo storno, že není. Asi
    • nemají propojení e-shopu se skladem

• Nabízí zboží,které již není v nabídce.

Reakce obchodu Hobby do zahrady

Omlouváme se, zboží se vyprodalo, dovozce zatím nedodal nové.

• Byly objednány 2 ks za uvedenou cenu. Byl dodán jen jeden kus a druhý nebyl dodán.Při kontrole stránek bylo zjištěno že další kus na stránkách byl zdražený ale nikdo nám nic neřekl.

Reakce obchodu Hobby do zahrady

Ano, měli jsme za uvedenou cenu několik kusů. Na Vás zbyl již jen jeden, poslední. Od dovozce je již máme dodané za dražší cenu, nemůžeme tedy prodávat za nižší. To se někdy stává, že se něco vyprodá a ceny se mění. Za to se Vám omlouváme. Vaše nespokojenost nás mrzí, Vaše hodnocení ale nepovažujeme za objektivní. Prodavačka s Vámi telefonicky hovořila, vše Vám bylo vysvětleno a to i s Vaším pochopením situace. Věříme, že při dalším nákupu v našem obchodě budete s námi spokojen, tak jako naprostá většina našich zákazníků a napíšete nám objektivnější hodnocení bez záporných emocí. S přáním hezkého dne a příjemného nakupování V.Klement, vedoucí E- shopu

• Levné ceny
    • Nepřehlednost skladových zásob

Po telefonické komunikaci, vedené z mé strany, jsem se dozvěděl:
    1) že nezaregistrovali mou objednávku, a
    2) že zboží nemají na skladu a v dohledné době nebudou. Na stránkách je stále, i po týdnu, zboží vedeno jako "skladem".