Vůbec to nefunguje myška tu běhá dal i okolo toho přístroje a to jsem si koupila 4. Jsem zklamaná

Reakce obchodu Hmyzák-off

Paní Moniko Ch. proč nevyužijete garanci vrácení ceny. Zboží můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení a dokonce u nás nemusíte platit ani poštovné zpět. Jakýkoli ultrazvukový přístroj nefunguje okamžitě a je třeba chvilku počkat, zvuk se stane pro hlodavce nepříjemným a časem se odstěhují. Zboží jste si vyzvedla tuto sobotu a děláte dost předčasné závěry, které Vaší negativním hodnocením poškozuje náš obchod. Pokud jste nevyhodila originální obaly, klidně využijte garanci vrácení peněz https://www.hmyzak-off.cz/garance-vraceni-penez a zboží nám vraťte.
    Pěkný den přeje Hmyzák-off

• Rychle vyřízení celkem
    • u zboží bylo napsáno dodání do určitého data. Ještě nedorazilo.! Nevím proč ho tam uvádí, když zboží do data nedorazí.

Reakce obchodu Hmyzák-off

Milý pane Františku K., zboží jste si objednal v pondělí 4.7. 2022 v 19:25. Dva dny potom 5.7. a 6.7. byl dva dny státní svátek.
    V těchto termínech nikdo zásilky nepřijímá ani nevydává.
    Ve čtvrtek 7.7. 2022 tedy hned první pracovní den po státním svátku byl balíček předán přímo na depo Zásilkovny v Nehvizdech. Z tohoto depa jsou zásilky v rámci ČR doručovány na výdejní místa do druhého dne a domů na adresu do dvou dnů. Což je i váš případ. V pátek 8.7 v 04:19 byl balíček již na depu Šumperk, protože máte zásilku až domů tak se balíček převezl na další mikrodepo v Krnově kam dorazil v 9:49. Vzhledem k pozdní době dodání na mikdodepo v Krnově se zřejmě již ten den zboží nerozvezlo. Pak je tam ten víkend 9.7. a 10.7. co zase nikdo nic nerozváží jako když je státní svátek. Dnes v pondělí 11.7 kdy je zboží na rozvozu jste musel dostat info od zásilkovny, že bude balíček doručován. Od podání zásilky 7.7. na depu máte od zásilkovny odkaz poslaný mailem ke sledování podaného balíčku. Je potřeba někdy vzít i v potaz to, že když je státní svátek, tak se asi doba dodání pravděpodobně prodlouží. Náš eshop si zakládá na co nejrychlejším dodání zboží zákazníkům, všechny produkty máme skladem, proto nás zrovna špatné hodnocení za dlouhou dobu dodání o to více mrzí.

• Rychlost dodani
    • Ceny

Naramky nefunguji

Reakce obchodu Hmyzák-off

Vážená paní N.K. velice děkujeme za kladné hodnocení rychlosti dodání a ceny našeho produktu. Nicméně vaše hodnocení "Naramky nefunguji" kterým jste našemu obchodu udělila nejnižší možné hodnocení nás velice mrzí. Vzhledem ke stovkám těchto prodaných náramků nás to mrzí ještě více. Dle vaší recenze náramku " 8 obřích štípanců od komárů na jedné noze. Na druhé jim mám jen šest. Pecka" jste se asi pohybovala na velmi exponovaném místě kde by možná pomohl spíše nějaký repelent než náramek napuštěný citronellou. Příště bychom doporučili při pobytu v přírodě s extrémně hladovými komáry např. https://www.hmyzak-off.cz/incognito-prirodni-repelent-proti-komarum-ve-spreji
    Pěkný den přeje Hmyzák-off

• jen samé výmluvy a žádná akce,NEOCHOTNI.

Reakce obchodu Hmyzák-off

Vaši objednávku jsme zrušili z důvodu, že nebylo možno ověřit identitu. Podezřelé objednávky na dobírku jsou telefonicky kontrolovány a Vy bohužel telefon nezvedáte.
    Podle historie objednávek jsme identifikovali Vaši mailovou adresu jako stejnou u jiné objednávky, která také byla nedávno stornována kvůli neověření identity. Pakliže udáte jako Vaše jméno a příjmení "Babeta Citronová", tak si to většina lidí bude ověřovat jestli se nejedná o vtip. Když na několik telefonátů nereagujete jsme nuceni tuto objednávku zrušit. Obchod v podstatě žádný neproběhl, nechápu proč nás hodnotíte. Stačilo přeci zvednout telefon nebo odpovědět na email z již první sporné objednávky.
    S pozdravem Hmyzák-off