• Ani po nekolika urgencich zbozi obchodem neodeslano, takze jsem pisemne odstoupila od kupni smlouvy, coz bylo obchodem akceptovano, ale penize obchod nevratil. Nepomohly zadne urgence odeslani zbozi ani urgence vraceni penez. Poslala jsem tedy sve bance reklamaci na provedenou platbu kartou a banka probehlz obchod stornovala. V tomto obchode si uz nikdy nic neobjednam!
    • Nekomunikativnost, nevrácení peněz.

Velmi nedoporučuji, objednávka vytvořena 31. 3. 2021 a zaplacena online kartou, byla potvrzena. Poté několik urgencí, kdy bude objednávka odeslána, žádná odpověď. 15. 4. 2021 jsem objednávku zrušila, potvrzeno storno objednávky 19. 4. 2021 s příslibem vrácení peněz. Do dnešního dne 11. 5. 2021 opět několik urgencí o vrácení peněz s nulovým výsledkem. Nedoporučuji.

• Zboží nedorazilo,peníze nevrátili

Zatím mi zboží nedorazilo. Obchod neodpovídá na e-mail, sms a nezvedá telefon.

nekomunikuje, zaplaceno kartou, budu rušit platbu

NEDOPORUČUJI!!!! Obchod nereaguje ani telefonicky ani přes mail. Zboží jsem zaplatila, ale vůbec nešlo komunikace žádná.

• Zboží nedorazilo. Přes mail nikdo nekomunikuje.
    Chci objednávku zrušit.

• ziadna komunikacia
    • nevybavena zaplatena objednavka za 1.388,-

Zrejme sa pridavam do klubu tych co naleteli. Pokial sa neozvu na druhu urgenciu, budem kontaktovat policiu.

15.3.2021 objednane dva hacky , po 14 dnech urgence bez reakce, po te zrusena objednavka dnes 16.4.2021 bez hacku a bez penez bez jedine reakce tady uz nikdy vice

• Tak jelikož zatím zboží nedorazilo, tak jsem s nákupem zatím velmi nespokojená,platila jsem přes platební bránu, tedy okamžitě, objednávala jsem před 9 dny a zatím nic, ač jsem urgovala přes email stav své objednávky již 2x,tak zatím bez odezvy.

Zboží nedorazilo,,, žádná komunikace

• Nulová komunikace
  • 21.3. objednáno a bohužel i zaplaceno a po 3 týdnech zboží nikde. Obchod nekomunikuje. Škoda, že jsem se na recenze nepodívala dříve....

• Klubíčka byla za dobrou cenu, ale za ten zápach to nestojí.
    • Klubíčka páchnou zašlým cigaretovým kouřem a komunikace obchodu je nevalná.

• Obchod nereaguje na maily, telefonaty,sms ani facebookove zpravy.zbozi a objednavka je potvrzena, zaplacena a nedorazila. Uplne bez odozvy. Jsem zvedava jak to dopadne.
    • Moc neseriozni jednani
  • Naprosto neseriózní e-shop. Po 14 dnech jsem dodání zboží urgovala, reakce nebyla žádná, nekomunikují, neodepisují na e-mail, peníze nevrátili.
    Bohužel jsem si před objednáním nepřečetla recenze ostatních kupujících.

ačkoliv jsem zaplatil předem platbou na účet, dostal jsem pouze generovanou zprávu a ke dnešnímu dni ani zboží ani jakoukoliv odpověď na dotaz v jakém stavu se moje objednávka nachází, pouze tento dotazník jak jsem spokojen s nákupem. Psycho, místo toho aby mi provozovatel nebo kdokoliv jiný dpověděl na email, telefon, nebo SMS, dostal jsem dotazník ke spokojenosti. Stačilo by odepsat""máme ho moc"" bude to za 14 dnů, naseru se ale pochopím firmu o 1-2 lidech, nic víc.

Spokojenost.

• více jak týden po objednání žádná zpráva, natož zboží
    • neodpovídají na maily

zbozi jiz 14 dni uhrazeno, nedorazilo, obchod nekomunikuje