pochybná nestandardní platba převodem z účtu

Reakce obchodu HITYshop.cz

používáme jeden z nejbezpečnějších platebních systémů, běžný na všech moderních eshopech. Na výběr máte hned z několika způsobů platby, nechápu, co je na tom nestandardního.
    HITYshop.cz

• Zboží po týdnu denorazilo
  • Po týdnu zboží ještě nepřišlo a ani žádná komunikace s obchodem. Zakoupil jsem přes heuréku tak netuším kde je chyba?

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, u Vaší objednávky došlo k nečekanému zpoždění, nyní již však vidím zboží na cestě a bude vám co nevidět doručeno.
    S pozdravem HITYshop.cz

Nulová komunikace i aktivita.

chybí návod k použití v češtině

Nabízeli a pak volali,že to nemají.Zřejmě levá ruka neví co dělá pravá.
    Já teď kupuji mimo Heureku. Zdravím

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Přišlo jiné zboží. Objednal jsem tašku žlutou na plasty, přišla taška modrá na papír.

• žádná komunikace , pět pracovních dní a zboží nikde

• Zboží zobrazené jako skladem není skladem :(

Bohužel přes svoji jednoduchost mě na odčerpání vody nefunguje. Balónek se jen ztěží vrací do nafouknutého stavu.
    M

objednavam dve polozky skladem a po tydnu mi z eshopu napsali, ze pry produkt budou mit za mesic, tak jen ze zvedavosti na to pockam.

Reakce obchodu HITYshop.cz

ano, stalo se, že jsme byli díky TV reportáži zahlceni objednávkami najeden konkrétní produkt a bohužel se nedostalo na všechny zákazníky. Všechny jsme však informovali o termínu dodání. Doufám, že Vás potěším tím, že Vaše objednávka jde dnes do expedice.
    Mějte se hezky a snad nám příště dáte nějakou tu hvězdu navíc.

HITYshop.cz

Zboží si nechali zaplatit a potom se ani neozvali, že ho už nemají.

Reakce obchodu HITYshop.cz

jen pro upřesnění, objednal jste zboží, které bohužel nebylo skladem. Nabídku počkat na doskladnění nebo alternativní produkt jste odmítl. Následně Vám tedy byly peníze vráceny zpět.
    S pozdravem HITYshop

• pracovníci spletli adresu a přes trojí upozornění doručili zboží tam,kde si ho nemůžu vyzvednout.Zboží jsem platil PŘEDEM!

naprostá nespolehlivost, ignorance

Reakce obchodu HITYshop.cz

pokud vím, chybná dodávka zboží je v řešení. Objednávka šla přes košík Heuréky, kde zřejmě došlo k chybnému přenesení odběrného místa. Vzniklý problém neignorujeme, ale řešíme k Vaší spokojenosti.
    HITYshop

• Komunikace s reklamním odd. přímo příšerná
    • Neochota obchodu napravit chybu v tom že objednávka nebyla kompletní a přitom byla zaplacena v plné výši.
    • Náhradní DO dosud nebylo dodané ani vrácená poměrná část peněz za DO

Objednaná zásilka nebyla dodána kompletní, chyběl bezdrátový
    DO ovladač

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, musím se ohradit, několikrát jsme se snažili s vámi komunikovat a zjistit, kde je chyba v dodávce zboží. Z Vaší strany však byla neochota a arogance problém řešit. Navrhovali jsme stažení zboží zpět na naše náklady a následnou kontrolu a případné dodání nového kusu, to jste z nepochopitelných důvodů odmítl.
    Nerozumíme tomu a tím pádem Vám nemůžeme pomoci.

Nabízí záruku 60 měsíců, ale nepotvrdili ji

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, záruka na Vámi zakoupený výrobek Deramax je skutečně 60 měsíců, tak jak je uvedeno na našem webu. Vaše nedoporučující recenze je neadekvátní.
    S pozdravem HITYshop

týden a po zboží žádná odezva, jen že přijali objednávku,příště radši jiný obchod