• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 2 týdny

Rychlost dodání a cena je jednoznačně plus. Co mne překvapilo, že baterie dorazila v obyčejné obálce. Vzhledem k druhu zboží bych čekal alespoň foliovanou obálku. Dopravce by se asi hodně divil, kdyby došlo k poškození baterie vlivem přepravy.

Reakce obchodu HiMobil.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, Vážíme si toho a jako menší dárek Vám rádi poskytneme slevu 5% pro další nákup. V případě zájmu napište „Prosím o Vaší slevu 5%“ do poznámky v objednávkovém formuláři a my jej promítneme do dané objednávky.

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 2 týdny

Jsem spokojenej.Dodávka zboží je O.K. No a zboží taky O.K.
    Takže děkuji a hezký den přeji .Vlastimil Karásek,ZLÍN-Mladcová,č.p.55.

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 2 týdny

Okamžitá reakce velmi včasné doručení a cena.

vše ok

• Objednal jsem, zaplatil jsem - obdržel jsem

Rychle, stručně, bez problémů, nyní zboží vyzkoušeno, baterie udržela provoz týden, za ty peníze je to perfektní....

Rychle odesláno.

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 2 týdny

• první nákup , bez problémů rychlé vyřízení

• dobré ceny

• rychlé doručení,dobré ceny

Dobré ceny,rychlé dodání,plná spokojenost.

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 1 měsícem

• Rychlé vyřízení

ZBOŽÍ PLNĚ ODPOVÍDALO NABÍDCE, BLESKOVÉ DODÁNÍ, MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

rYCHLÝ, KOMIKATIVNÍ.

• Velmi rychlá zásilka

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 2 měsíci

• Zboží skutečně skladem a dorazilo rychle.

• jsou megarychlí
    • velmi vstřícní
    • není

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 2 měsíci

• rychlé jednání a dodání

rychlost dodání

• Rychlost odeslání objednávky
    • Při problémů ihned telefonicky vyřešeno
    • Příjemné chování prodejce

Doporučuji, jen byl problém že mi Česká Pošta neupozornila ani telefonicky ani lístkem ve schránce, ale prodejce mi řekl ať si zajdu na poštu a zeptám se.

• nakoupil v obchodě HiMobil.cz před 3 měsíci

• cena, rychlost, dobrá komunikace