• Rychlost vyřízení objednávky, solidnost, spolehlivost.
    • Nic.

Bunda mi byla malá. Chybně jsem zvolila velikost. Po oznámení o problému prodejně mi obratem zaslali návod, jak zboží vrátit včetně kódu na Zásilkovnu, kam jsem bezplatně zboží předala. Komunikace skvělá.

Nákup nejenom, že proběhl bez jakýchkoli problémů, ale firma HighPoint dokonce po nákupu zasílá automaticky formulář na možné vrácení zboží zdarme zpět, kdy v přpadě, že využiji Zásilkovnu, se dokonce nemusím ani starat o zařizování a placení dopravy. Takové služby nás posouvají do opravdu vyspělého a civilizovaného světa. Tím více potěší, když jde o českou firmu s výrobou u nás. Až budu příště chtít něco koupit na hory, tak e-shop HighPoint bude první místo kam pro to půjdu.

• Osvědčená kvalita výrobků
    • Příjemná a vstřícná komunikace
    • Rychlé dodání zboží

vše ok a na jedničku

• Rychlost,super cena.

• Nakupuji zde již dlouho a vše na 1.

• rychle dodaní

Příjemná obsluha,čistota,dobrá komunikace,rychlost

Vse super! Velmi doporucuju.

• Kvalita

• Vlídnost ze strany podpory
    • Osobní zájem o zákazníka
    • Materiál vzhled i cena triček
    • Žádná

I přes nefungující slevový kód se mi vše podařilo se zaměstnanci dořešit k mojí největší spokojenosti. Bylo mi vyhověno i po napsání o přidání dalšího kusu oblečení k již zadané objednávce. Ke všemu nefungovala vybraná zásilkovna, načež mi zaměstnanci firmy volali, abysme vybrali jinou.
    Za mě 100% firma, rád objednám někdy znova :)

• Česká výroba
    • Dostupný záruční i pozáruční servis přímo u výrobce
    • Precizní zpracování (holt to není Čína)
    • Tato firma je, nejen u mě, v celosvětovém TOP 10 mezi výrobci outdoor oblečení
    • Ceny, ale kvalita je ospravedlňuje..

Jsem velice rád, že ačkoliv byli tvůrci HP zavražděni ožralým hovadem, firma pokračuje dál. Jsem také rád, že v naší zemi máme firmu, která je v celosvětové špičce ve svém oboru. Držím palce, jen tak dál

Akorát ty membránové bundy byste mohli balit do kartonu, plastové tašky jako balení mi většinou přijdou protržené, prodřené, prořízlé... Tato zásilka naštěstí výjimečně dorazila bez poškozeného plastového obalu, ale raději na fakt balte do kartonu...

vše OK

• ochota pomoci při telefonické konzultaci

Vše v pořádku,zasláno obratem.

• Zmatečné informace o vlastnostech a specifikacích produktu

Ani na moje upozornění nebyly údaje ke zboží opraveny...zatloukat, zatloukat ,zatloukat ...asi

Reakce obchodu High Point

Ďakujeme za Vašu otvorenú spätnú väzbu. Je to pre nás cenná informácia, ako sa zlepšovať v komunikácii. Naša snaha je byť úplne priamočiarí, no občas sa zrejme zasekneme v komunikačnom kruhu ako GPS navigácia vo vnútri kruhového objazdu. Sľubujeme, že budeme trénovať našich komunikačných "GPS-čkov", aby Vás viedli k vašim cieľom rýchlejšie a plynulejšie.

Ešte raz ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a dáme si záležať, aby sme sa pri nasledujúcom komunikačnom manévri nezmýlili.

S pozdravom,

Tím eshopu

• rychlé doručení
    • kvalitní výrobky

• Vstřícnost
    • Prozázkaznický přístup
    • Produkty, které na webu nejsou

Obrovská spokojenost