• Uvádí zboží že mají na skladě ale evidentně je teprve u dodavatele

Zboží které mají v eshopu skladem tam evidentně skladem není - typická to praktika českého eshopu. Čekám týden na dodání a stále nic.

Objednávka po 7mi dnech stále nebyla ani expedována a neobdržel jsem ani email o stavu objednávky.

• Obchod má zřejmě jiné představy o rychlosti dodávky. Objednat produkt 27/04 a 04/05 obdržet info o tom, že objednaný a zaplacený výrobek byl předán dopravci, je skutečně zoufalé. A to nemluvím platbě 110.- Kč za použití tzv. Alza boxu.

Nebrat. Snad jen v případě, že by byly ostatní internetové obchody zrušeny.

Reakce obchodu HIFI MEDIA

omlouváme se, ale objednávky v objemu řádu stokorun jsou v dnešní době vysokých nákladů na dopravu velký problém. Doprava z centrálního skladu není rozhodně zdarma, a tak jsme někdy nuceni čekat na další objednávky, aby se nám pokryl alespoň náklad na dopravu. Zboží vám bylo doručeno za 6 pracovních dní což se nijak zásadně nerozchází s udávanou dobou doručení.
    I přes to že objednávky tohoto typu jsou značně nerentabilní se snažíme našim zákazníkům nabídnou široký sortiment doplňků a vždy zamrzí, když odměnou za naši snahu přijde kritika...
    Způsob dopravy jste si vybral sám a je to pouze vaše rozhodnutí.

• neochotné jednání, nepříjemná paní na telefonní lince

Reakce obchodu HIFI MEDIA

pokud někdo jedná tak jako vy a je skálopevně přesvěcen, že se gramofony neposílají pomocí dopravních společností je těžké zachovat ochotu…
    Rád bych věděl, jak si představujete, že se gramofony podle Vás přepravují.
    Možná se to zdá neuvěřitelné, ale gramofony se posílají pomocí dopravců přes půl světa a opravdu to není tak, že každý prodejce má svoji dílničku kde gramofony vyrábí ani tak že každý gramofon se expeduje samostatnou kurýrní službou.

Na www maji zbozi skladem a po objednani obj. stornovali s tim, ze zbozi se jiz nevyrabi. Nemelo by tedy byt nezi aktualne nabizenymi

Reakce obchodu HIFI MEDIA

omlouváme se ale i něco takového občas stane a je někdy velice těžké zachytit veškeré změny výrobců.

Nabídli novou vyšší cenu nebo zrušení objednávky. Chyba byla podle nich na straně dodavatele, ale zboží inzerovali jako skladem. Nevadí našel jsem zboží levněji jinde.

Reakce obchodu HIFI MEDIA

při Vaší objednávce bylo zboží v našem skladě bohužel již vyprodáno.
    Skladové zásoby se přepisují několikrát denně, a tak se stane že dostupnost není zcela aktuální.
    Nabídly jsme Vám dodání za aktuální cenu – chápu že jste koupil jinde kde ještě mají zboží za starou cenu skladem.
    Snažili jsme se Vám situaci vysvětlit a mrzí nás Vaše negativní recenze.

• Nepřišel jsem na nic
    • Nekomunikativnost
    • Totální nekompetence oné prodejkyně
    • Vícetýdenní dodací lhůty
    • Snad mi někdy zaplacené zboží i dorazí

Pokud můžete tak zeširoka obejděte tento kvelb, však tohle zboží mají všude jinde

Reakce obchodu HIFI MEDIA

Vaši objednávku jsme vyřídili přesně tak jak bylo uvedeno na našem e-shopu.
    Byla vám odeslána 3 dny po objednání…
    To že ve chvíli, kdy jste psal Vaši recenzi ležela Vámi nevyzvednutá objednávka v „Zásilkovně“ nelze vyčítat nám…
    Z Vaší komunikace s námi vyplívá především rozhořčení nad tím, že jsme Vás obratem neinformovali o přijaté platbě ve výši 428,00 Kč, přitom potvrzení o přijetí platby odchází automaticky – pokud Vám spadlo do „nevyžádané pošty“ či jinak neprošlo bohužel nedokážeme ovlivnit.

Pozor, mám za to, že obchod ani nemíní zaslat zaplacené zboží.
    Výmluvy, že zboží nedorazilo a podobně. Na webu inzeruje vše skladem, poté, že zboží nedorazilo z Německa, atd.

Reakce obchodu HIFI MEDIA

z vaší objednávky, jak dobře víte chybí dvě položky a bylo Vám opakovaně nabídnuto několik variant, jak věc řešit. Vždy jste se rozhodl čekat, takže moc nechápu, proč nás tu očerňujete. Dostupnost zboží se snažíme co nejpřesněji aktualizovat nicméně pokud se sejde v jeden moment více objednávek jednoho produktu může dojít k chybnému zobrazení dostupnosti.
    To že je zboží díky COVID těžko dostupné je celosvětový problém a my za něj opravdu nemůžeme.

• Inzeruji za ceny, které nedodrží.
    • Výmluvy.