• Rychlé,návod srozumitelný

Reakce obchodu hezkynabytek.cz

děkujeme za Váš nákup. Jsme velmi rádi, že jste s průběhem vyřízení objednávky a také se samotným produktem spokojená.

S přátelským pozdravem tým Hezký nábytek

• Rychlé dodání produktu, produkt byl velmi dobře zabalen a chráněn prosti poškození, vypadá stejně jako na fotografii.

Všechno proběhlo hladce, až na to, že kurýr předem nevolal, jak bylo slíbeno při objednání. To je ovšem problém přepravní služby, nikoli obchodu.

• Velmi rychlá reakce obchodu, zboží skladem, dodávka dle dohody

• Dobrý výběr a rychlé dodani
    • Hrubě nepřesný popis v nabídce na internetu: Křeslo LERATO je popsáno jako krásný doplněk a provedení ekokůže a dřevo bude ozdobou každého interiéru.........ve skryté casti je popis výrobku : textil + dřevo. Škoda, nechal jsem si něco, co jsem původně nechtěl.

Telefonická domluva se slečnou na druhé straně drátu byla strohá, nakonec jsem od dalšího jednání upustil. Škoda, pokazilo mi to radost z očekávání hezké věci...........

Reakce obchodu hezkynabytek.cz

velmi nás mrzí vzniklá situace. Vše můžeme s Vámi vyreklamovat k Vaší spokojenosti. Prosím, zašlete nám email na reklamační oddělení a reklamační technik s Vámi vyřídí reklamaci.

S přátelským pozdravem

Tým Hezký Nábytek

• Rychlost dodání, hezký přehled o stavu zboží

• rychlá a kvalitní služba