• Brzké doručení

Produkt neodpovídá, odměrka na používání 3 max MAGNESIUM nemůže splňovat 30 dávek. Další bohužel věc, pouze dvě příchutě. Ananas a pomeranč

• nefunguje apple pay

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Herbs Energy

Dobrý den, 97% objednávek doručíme následující pracovní den. Pokud jste balíček nedostal, pravděpodobně nastala chyba při platbě nebo mohla nastat technická chyba. Prosím ozvěte se nám na [email protected], abychom tuto situaci mohli ihned vyřešit a přidat vám do objednávky dárek zdarma jako omluvu za komplikace. David

Magnesium je příšerné chuti, vhodnější by byly kapsle bez ochucení.
    Tento výrobek mi způsobuje průjmovou stolici, přesto že užívám po jídle.
    Balení je možná levný nákup, ale zabírá příliš místa po dobu 3 měsíců.

Reakce obchodu Herbs Energy

Dobrý den, mrzí mě, že vám výrobek nesedl. Každopádně na kapslích nyní pracujeme, když nám napíšete na e-mail [email protected], hned jak budou na skladě, pošleme vám balení zdarma, abyste mohl otestovat. Hezký den, David

obchod a doručení není problém,problém je kvalita výrobku MAGNESIUM 1200,STRAŠNĚ PŘESLAZENÉ

Na stránkách maji informaci, že zboží dorazí druhý den, bohužel je to týden od objednávky a zaplacení a nedorazilo ani upozornění, že je zboží odesláno.

Reakce obchodu Herbs Energy

Dobrý den, moc se omlouváme za zpoždění. 99% zásilek opravdu dorazí hned následující den, bohužel nyní jsme měli problémy při přesouvání skladu. Každopádně už je vše vyřešené a nemělo by se to už stávat. Pokud byste u nás chtěla znovu objednávat, napište nám na email [email protected] a my vám do objednávky přidáme dárek jako omluvu. David