Rychlé doručení zboží, zboží odpovídá popiskům a fotografiím na , dodáno ve 100% kvalitě a funkčnosti, přehledný WEB, jednoduchost vytvoření objednávky, přijatelné ceny, výborná komunikace, s nákupem v tomto obchodě jsem spokojený.

• Perfektné čípky, pomáhajú, život bez bolesti
    • občas popletú objednávky, zabudnu poslat

Skvely čípky, lahko rozpustitelne

doporucuji

• vyhody zadny

Objednvali jsme 2ks zbozi,to jsme i zaplatili a v zasilce se nachazel jen 1 kus zbozi.Pusobi to na nas jako podvod.Zasilka krabicka na prvni pohled nerozbalena,pri blizsim zkoumani uz doma pred rozbalenim,ledabyla prelepena jakousi herbonia paskou.Ten kdo to balil si stim velkou praci zrejme nedal..

• zajimave produkty-rozumna cena
    • po druhe upomince se konecne ozvali-zbozi jeste nedorazilo

• Nebylo mi predem oznámeno kdy balíček dorazí!

Objednány dva lubrikační gely, přišly dvě tělová mléka. Kapituluji, neřeším. Sama Velká Herbonia ví nejlépe co pořebuji. Z nakupování konopných produktů zde jsem ovšem vyléčen.

Spokojenost, děkuji

Spokojenost, děkuji

jsem spokojená, děkuji

Zatím pro mě nový obchůdek, tak jsem spokojená.

Vše v pořádku

Objednávka a obdržení zásilky bylo velmi rychlé.

První nákup....

• Rychlost dodání, dobrá komunikace, vše bez problémů. Doporučuji.

• široký sortiment
    • rozumná cena
    • delší čekací doba

• při odloženém termínu doručení mi mi slíbili výměnu za příchuť, která původně nebyla skladem
    • nedoporučuji těm, co spěchají; napsali, že nemají zvolenou příchuť /i když bylo uvedeno, že je skladem/ a musí ji připravit

Komunikace s obchodem byla dobrá. Pro mne ale v tomto případě byla,
    bohužel, nejdůležitější právě rychlost doručení. Kapky jsou naši jezevčici Blary, která je rozsáhlém chirurgickém zákroku y nemůže se po něm nějak dostat do původní formy.

Reakce obchodu Herbonia.cz

Děkujeme velmi pěkně za zpětnou vazbu.
    V tomto případě se jednalo o produkt, který jsme vyřadili z naší nabídky a doprodávali skladové zásoby.
    Jsme rádi že jsme mohli situaci vyřešit ke spokojenosti zákazníka výměnou za jinou příchuť

Do budoucna si dáme větší pozor abychom skladové zásoby měli uvedené správně a produkty mohli obratem expedovat.

Děkujeme
    Herbonia

Vše přehledné s dostatkem informací a fér cenami.