• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Koupil jsem CBD konopí Lemon Haze a CBD konopí, co hledá jméno za 920,- Kč. Když jsem se dotazoval, jak se tyto produkty užívají, tak mi odpověděli, že vlastně nevědí. Na obalech je napsáno, že konopí není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Takže jsem za 920,- Kč koupil něco, co je mi k ničemu. Jedná se tedy o podvodné jednání a budu před touto partou zvanou Herbalus všechny známé varovat.

Reakce obchodu Herbalus.cz

Vážený pane Klase,

U každého z Vámi zakoupených produktů je v popisku na webu jasně uvedeno následující:
    "Produkt v souladu se zákonem č. 167/1998 §5. Určeno k účelům průmyslovým, technickým, zahradnickým či sběratelským. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření."

Nevím tedy z čeho pramení Vaše rozhořčení, že je stejná informace uvedena i na obalu produktu. Bohužel dle české legislativy nemůžeme žádným způsobem nabádat ke kouření či přímé konzumaci CBD konopí, byť jej za tímto účelem většina zákazníků kupuje.
    "Že konopí není určeno k přímé konzumaci nebo kouření" je informace, kterou musí na obalu a v popisku uvádět každý prodejce, který dodržuje zákony dané českou legislativou. Obávám se tedy, že na toto "podvodné jednání" narazíte u drtivě většiny CBD prodejců v ČR.

Opravdu netuším, proč máte zapotřebí psát takováto lživá prohlášení, kde nás očerňujete, že tvrdíme, že "nevíme jak konopí užívat"
    Zde přikládám odkaz se záznamem vzájemné konverzace https://prnt.sc/ENzWzG5P7t7_
    (odkaz je nutno zkopírovat)
    Názor na Vaše hodnocení a bezdůvodné napadání si tedy může udělat každý sám.

Bohužel nás česká legislativa omezuje v možnosti přímé odpovědi "ke kouření", nicméně z naší odpovědi lze myslím zcela jistě pochopit, jak s ním můžete naložit.

Hezký den
    Tomáš Konieczny, majitel