• Rychlé doručení
    • Kvalita výrobku

Zboží dorazilo nekompletní

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, naší chybu určitě napravíme. Jen je zapotřebí nám to dát vědět. Kontaktujte nás prosím na e-mail [email protected], abychom vše vyřešili.

• Zboží doručili

Neodepsali mi na dotaz.

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí to, že se nám dotaz zatoulal. Na emailu již máte odpověď.
    Jsme ale rádi, že jste nespokojen jenom ohledně dotazu a že zboží je v pořádku :)

Přeji Hezký den
    Jiří Holub

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• poslali mi ůplně něco jiného než jsem si objednal

absolutně nekomunikují

Reakce obchodu Herbal-store.cz

kontroloval jsem náš email a tam jsem nic nenašel. Nemáme tedy žádnou informaci o tom, že by se něco nepovedlo. Pokud tomu opravdu tak bylo, a nespletl jste si náš e-shop s nějakým jiným, tak mi napište na [email protected], zde vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkuji Jiří Holub
    www.herbal-store

• Podvod
    • 0 komunikace

Objednal jsem si Tongkat Ali kapsle, po testu jsem zjistil že jsem žádný Tongkat Ali neobdržel ale že jsou kapsle pouze plněný nějakou vyplní
    0 komunikace od firmy

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, kvůli vašemu emailu jsme vám 2x volali. Bohužel bez úspěchu. Před nákupem doporučujeme zjistit, co znamená extrakt 10:1. Neznamená to, že je extrakt 10x silnější a ani, že byl vyroben z 10kg kořene. Pokud chcete extrakt, kde víte, kolik je tam účinných látek, musíte si zakoupit vždy standardizovaný.

Ve standardizovaném extraktu vždy víte, kolik procent jsou učinné látky.

www.herbal-store.cz

• Efekt nebyl takový, jaký jsem očekávál

Reakce obchodu Herbal-store.cz

mrzí nás, že vám leknín neudělal takový efekt. Leknín je mírně relaxační, tuto informaci bychom na e-shopu určitě měli, kdyby nám to zákon povoloval. Pokud máte zájem o silnější relaxant, můžete mi napsat email na [email protected]

S pozdravem Jiří Holub

• Zboží neslo zaplatit, obchod nereaguje na e-mail

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, vaše objednávka není uhrazena a z tohoto důvodu nebyla odeslána. Email od Vás neregistrujeme. Pokud máte o zboží zájem, prosím o zaslání emailu na [email protected]

S pozdravem Jiří Holub

nereagují na chat, telefon, někdo volal na zpátek neuměl se představit, poprosil jsem ho at mi zjistí stav objednávky, nic!!!! hlavně že je zaplaceno

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, v telefonátu se vždy představujeme :). Mluvili jsem spolu 27.1., kdy bylo domluveno, že vám stačí napsat email o stavu objednávky, což jsme uskutečnili. Pokud si objednáte zboží, které je označeno, že dodáme do 10 dnů, je zapotřebí s tím počítat.

S pozdravem Jiří Holub

Vámi prodávaný čaj yunnan zelený je nejhorší zelený čaj, který jsem kdy pil. Rozhodně se nejedná o yunnan. Ostatní v pořádku.

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že vám yunnan nechutnal. Příště budete mít určitě lepší výběr :)

S pozdravem Jiří Holub

Bez pozitivních účinků. CBG nebo CBD jsou vyhozené peníze.

jste mi poslali špatnou věc.

Reakce obchodu Herbal-store.cz

velmi se omlouváme za vzniklou chybu. Prosím více informací na email [email protected]
    Vzniklou chybu určitě napravíme

S pozdravem Jiří Holub

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Žádná z bylin co jsem objednala nepůsobí tak jak by měla. S všemi mám zkušenost od jiných dodavatelů a ve vašem případě vůbec nerozumím, kde je problém. Jedině Rapé mi funguje ale to jsem měla teď poprvé tak nemám srovnání.

• Rychlé doručení
    • Nekvalitní kratom

Objednal jsem z obchodu x objednávek, vždy maximální spokojenost.. Ale po poslední objednávce Vás už nebudu doporučovat. Vždy mi přišel kvalitní kratom ale u poslední objednávky se mi chce brečet. Kratom se nedá pít, je opravdu hnusnej.. Kratom piju od doby, kdy ještě v ČR nebyl k sehnání, prošlo mi ho přes ruce opravdu hodně a po poslední objednávce, patří ten Váš k TOP 5 nejhorších, co jsem kdy měl.. Děkuji!

Reakce obchodu Herbal-store.cz

velmi nás mrzí, že vám kratom neseděl.

Vše jsem zkontrolovali a znovu testovali a musíme konstatovat, že za nás se jedná o dobrý kratom. Do 5 nejhorších bychom ho určitě nezařazovali :)

S pozdravem Jiří Holub

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé dodání .
    • Příznivé ceny
    • Balení
    • Kvalita produktu
    • Žádný efekt
    • Faktura asi odešla z Balíčku

E-shop ve stylu když ptáčka lapají hezky mu zpívají. Již jsem nakupoval po několikáté

Reakce obchodu Herbal-store.cz

vami zakoupený produkt není o tom, že si ho dva dny budete užívat a je problém vyřešen.

Měl byste si uvědomit, že se jedná o přírodní produkt a je zapotřebí ho užívat dlouhodobě.
    Nejedná se o chemický prášek.

Doporučím před nákupem nastudovat, zda nakupujete produkt jako je Guarana, kde efekt je vidět do pár 10 minut nebo zda je zapotřebí užívat produkt dlouhodobě.

S pozdravem Jiří Holub

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Omlouvám se, ale prodávají zde jeden z nejhorších kratomů pod Sluncem. Prášek se s velkými obtížemi rozpouští ve vodě a když jej přesto do sebe nějakým způsobem dostanete. Jedná se o velkou nespokojenost. Místo slibovaného soustředění (které se kratomům od jiných firem úspěšně daří navodit) zde nastoluje silná nevolnost. Tuto recenzi bych nepsal kdybych danou zkušenost prožil pouze já, avšak vzhledem k tomu že mám podobné informace od dalších jedinců, obávám se, že tento kratom musím silně nedoporučit.

• komunikace
    • zákaznická podpora

Bez předešlého upozornění po 1 dni stornována objednávka. Špatný systém automatizace.
    Drzost zákaznické podpory a její neochota vytvořit novou objednávku.
    Člověk aby se prosil o to že, chce u nich utratit peníze.

Reakce obchodu Herbal-store.cz

Dobrý den, vaše zásilka byla stornována po 2 dnech. Bezpečná online platba je rychlá a lze s ní zaplatit okamžitě. Máme nastaveno, že se objednávka stornuje 2 dny po neuhrazení. Musíte pochopit, že nemůžeme držet skladové zásoby zákazníkům, kteří zboží neuhradili.
    To snad chápe každý.

Ohledně zákaznické podpory. Pokud je někdo na podporu arogantní, tak se s ním komunikuje velmi špatně. Kolega vám volal 2 krát, aby problém vyřešil.

Tým herbal-store