Bez vysvětlení a odpovědi zrušili objednávku.

Reakce obchodu Helvetia hodinky

objednávka byla stornována z důvodu, že byla zamítnuta úvěrovou společností Cofidis. Musela Vám přijít informace, že úvěr nebyl schválen a objednávka byla stornována. Pokud máte o hodinky zájem a chcete je poslat na dobírku, popřípadě zaplatit jinak, udělejte si prosím novou objednávku a my hodinky odešleme.

Helvetia hodinky

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

po 6 dnech zaplacení stále žádná zpráva ,takže jsem v nejistotě zda hodinky vůbec pošlou.Nikdo zatím nekomunikuje.

Reakce obchodu Helvetia hodinky

na Vaše jméno evidujeme 3 objednávky za sebou na stejný produkt. První objednávka s číslem 2357660445 nebyla uhrazena, druhá také ne a obě jsme tedy stornovali. Udělal jste si třetí objednávku u které platba dorazila potvrzení o zaplacení Vám přišlo do emailu. Mrzí nás to, ale u produktu, který jste si objednal máme označeno "objednáno" jedná se o novinku, která zatím není dostupná. Čekáme tedy na dodání od dodavatele. Jakmile produkt naskladníme budeme Vás informovat.

Hezký den
    Kristýna z Helvetia hodinky a šperky

• Pro reklamaci či výměně zboží jednají povýšeně. Komunikace s nimi je složitá.

celkový dojem je neuspokojivý. Nemohu doporučit

Reakce obchodu Helvetia hodinky

Omlouváme se, ale z naší strany k takovému jednání nedošlo, vždy zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Pročítám si naši emailovou komunikaci s Vámi a žádné povýšené jednání nevidím. Včera jsme Vám bohužel neodpověděli na email, protože u nás probíhala inventura což jsme měli i na našem webu a proto Vám na email odpovídáme až dnes.

Děkujeme za pochopení.
    Kristýna z Helvetia hodinky a šperky

• Přišlo jiné zboží než jsem si objednal, rozměrově i barevně

Doufám, že nebude problém s vrácením zboží a následně vrácení peněz.

Dobrý den pane Kobylko,

dne 20.6. jste si vytvořil u nás objednávku, kterou jste si přál 23.6. zrušit.
    Zboží od nás z obchodu k Vám na uvedenou adresu ani neodešlo, tak teď moc nerozumím, na co vlastně reagujete.

Přeji Vám krásný den,
    Labonková Marcela

• V dnešní době strašně dlouhá čekací doba na dodání.

Reakce obchodu Helvetia hodinky

Děkujeme za recenzi, ale dodací lhůtu od výrobce nedokážeme ovlivnit a ano v dnešní době je to bohužel tak technická výroba je pomalejší a to ve všem. Hodinky nám zítra mimochodem dorazí a budeme je ihned odesílat k Vám. :)
    Myslím, že 7 dní není zase tak hrozně dlouhá doba dodání. Mějte krásný den.

• Otevírání (pant) náušnice se při druhém otevření rozpadl.. Takže jsou již k ničemu.

Děkujeme za recenzi :)
    Mrzí nás to, ale výroba šperků není naše záležitost a někdy se bohužel stane, že při výrobě se nějaký kus nezdaří. U nás máte ovšem záruku dva roky a my vám zaručujeme kladné vyřešení této nemilé situace.

Bohužel zboží z není skladem, nicméně žádné informace o stavu a průběhu mé objednávky nemám. Možná štěstí- nebo smůla-?- že jsem neuhradila objednávku předem:(

Reakce obchodu Helvetia hodinky

Děkujeme za recenzi a velmi se omlouváme. U řemínku je dostupnost 2 týdny. Řemínek jsme Vám ihned objednali, ale Garmin stěhoval sklady a dva měsíce nefungoval, tak to bohužel trvá o něco déle. Také jsme z této situace nešťastní, věříme, ale že Vaši objednávku co nejdříve vyřídíme.

• Špatná komunikace ze strany obchodníka

Špatná komunikace. Zboží nepřišlo. Samozřejmě lze pochopit , že hodinky již nejsou nebo není možné je již doobjednat. Ovšem to neznamená , že přijmu objednávku a poté zákazníka neinformuji, že objednané zboží není a nebude.

Reakce obchodu Helvetia hodinky

Děkujeme Marcussi za hodnocení. Mrzí nás, že nejste spokojený, ale z naší strany k pochybení nedošlo u produktu je dostupnost objednáno s poznámkou "ohledně dostupnosti zboží kontaktujte naše zákaznické centrum". Hodinky jsou objednány u dodavatele a jakmile je naskladní budeme objednávky vyřizovat.

• Odporné, objednávku nejprve přijali a po 6 dnech ji zrušili, že nemají zboží na skladě. Šašci

Reakce obchodu Helvetia hodinky

netuším, co je odporného na neuskutečněné objednávce. Bohužel opravdu Vámi vybrané zboží jsme neměli skladem a došlo k chybě v systému, který Vás pustil do košíku. Za celý prosinec jsme nedodali pouze 2 ks zboží a z toho jeden kus následně ještě došel.
    Mějte hezký nový rok 2020
    Bracháčková Lenka
    Manažerka prodejny

• výhradní dovozce
    • Hodinky v hodnotě desítek tisíc zaslané ohmatané z obchodu, vnitřní dárkový obal roztržený, vrchní modrý karton postříkaný od bláta...

Úroveň prodeje neodpovídající renomé a ceně švýcarských značek hodinek

Reakce obchodu Helvetia hodinky

mrzí mě, že jste nebyl spokojen, nejsme výhradní dovozce, jsme zkušený autorizovaný prodejce s mnoha spokojenými zákazníky. Hodinky jsme zasílali v originální krabičce, hodinky uvnitř krabičky byly bezpečně zabaleny aby nedošlo k poškození při přepravě. Pokud nebyly dokonale naleštěny to se omlouvám, při balení mohlo dojít k doteku s hodinkami. Netuším co myslíte za dárkový obal, krabička byla pevná kartonová. Děkujeme za recenzi, naše služby budeme dále zkvalitňovat!!!
    Z naši strany nedošlo k žádnému pochybení,po rozhovoru s Vámi jsem si jistá, že vše proběhlo správně a zboží Vám dorazilo v pořádku.

Vedoucí prodejny Bracháčková Lenka

• nákup se slevou
    • neochota vůči zákazníkovi

Pokud zboží mají, pak je možná obchod vhodný pro nákup. Ale řešení jakéhokoliv problému je pro tento obchod (jeho zaměstnance) velmi obtížné.

Reakce obchodu Helvetia hodinky

děkuji za Vaši reakci, jedná se zřejmě o nedorozumění, nikdy jsme neměli nespokojeného zákazníka. Zakládáme si právě na spolehlivosti a pečlivé poradenské službě. Zjistím kde vzniklo pochybení a vyvodím z něj důsledky. Omlouvám se tímto za jakékoliv námi způsobené komplikace.
    S úctou
    Bracháčková Lenka
    Vedoucí prodejny HELVETIA boutique

Nejsem vůbec spokojena.

Reakce obchodu Helvetia hodinky

To je nám velmi líto, bohužel netušíme při jakém nákupu jste nebyla spokojena. Pokud pro Vás můžeme něco udělat, prosím kontaktujte nás....