• Příznivá cena objednaného zboží
    • Zboží nebylo kompletní - chyběl náhradní štítek u cyklistické přilby.

Po telefonické reklamaci chybějící část zboží zaslána. Jelikož jsem si stejnou přilbu v minulosti již kupoval v kamenném obchodě věděl jsem jak má balení vypadat. V tomto případě s přilbou někdo manipuloval a vložil tam náhradní štítek od jiné přilby. Nicméně paní na telefonu byla ochotná a reklamaci obratem řešila.

• rychlé doručení
    • nízké ceny

• rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá otevírací doba prodejny
    • rozumné ceny

• Kamenný obchod

• Přehledné webové stránky
    • Široký sortiment
    • Kvalitní produkty
    • Skvělé ceny a akce
    • Jednoduchý objednávkový proces
    • Velmi milí lidé na pobočce, kteří dokáží poradit
    • Pohodový nákup
    • Možnost vyzvednutí na pobočce zdarma

Helia Sport je opravdu dobrý obchod s kvalitními produkty, širokým sortimentem a nízkými cenami. Výhodou jsou zde i služby jako brousení lyží, voskování lyží a jejich seřízení. Rád zde nakupuji.

• Přehledný e-shop, dobré ceny.

• Rychle dodani
    • Rozumna domluva
    • Dobra cena

• široký výběr zboží na super ceny a loňské, čí předloňské modely ve významné slevě

• Dobrá cena

• Široká nabídka produktů
    • Skvělé ceny
    • Pobočka v centru Brna
    • Velmi příjemný personál na pobočce, který se o zákazníka ochotně stará
    • Dokáží sehnat příslušenství i pro větší lidi

Skvělý obchod s širokou nabídkou produktů a vcelku příznivými cenami. Zboží jsem si objednal online s tím, že si ho vyzkouším osobně na pobočce. Už při vstupu na pobočku vás mile přivítají a hned přinesou objednávku, kterou si můžete v klidu vyzkoušet. Osobně jsem si objednal lyžařskou helmu a brýle, nicméně ani jedno mi kvůli mé nadměrné velikosti hlavy velikostně nesedělo. Velkým překvapením pro mě bylo, že jsem byl požádán, abych chvíli počkal. Obsluha prodejny se šla osobně poradit, odešla do skladu a donesla mi helmu a brýle, které mi velikostně přesně seděly. Celou situaci, hledání a výběr produktu, který mi byl přinesen, mi následně vysvětlila, nechala mě si věci pořádně vyzkoušet, poradila jak co zapínat a doporučila, co si k tomu ještě koupit. Díky jejich ochotě a radám jsem konečně našel produkty, které mi přesně seděly. Osobně tedy tuto prodejnu mohu vřele doporučit nejen díky široké nabídce produktů a skvělým cenám, ale především díky velmi ochotným a milým zaměstnancům.

• kvalitní zboží, dobré ceny, skvělý personál

• výhodná cena

• Dobry sortiment