• nakoupil v obchodě HD systems před 3 měsíci

• rychlost a spolehlivost
  • nakoupil v obchodě HD systems před 3 měsíci

• Velmi rychlé dodání zboží

Skvělá komunikace dobře poradí jen doporučuji

• nakoupil v obchodě HD systems před 8 měsíci

• profesiolální přístup
  • nakoupil v obchodě HD systems před 8 měsíci

• perfektní komunikace, předběžné užitečné informace a rady, rychlost...

Vřele doporučuji nejen pro perfektní jednání, rychlost, odbornost, slušnost. S takovýmto jednáním jsem se nesetkal.

• nakoupil v obchodě HD systems před 10 měsíci

• rychlá reakce a zaslání, osobní přístup a přístup k informacím
  • nakoupil v obchodě HD systems před 10 měsíci

Vse super. Mohu jen doporucit

• nakoupil v obchodě HD systems před 1 rokem

Podrobný popis zboží, možnost porovnání, rychlá reakce na objednávku, velmi dobrá cena.

• Sluzby zakaznikum
    • Skvela komunikace
    • Ceny

• přehled,rychlost,komunikace
    • nemá

• Dobré služby
    • Nevím

• nakoupil v obchodě HD systems před 2 lety

• vstřícnost a případně blízký osobní odběr

doporučuji bez výhrad

• Rychlá dodací lhůta
    • Prodejce se vším poradí, pokud si zákazník neví rady

• přehledné menu
    • dobrý obchod

• Spolehlivost
    • Pohodové jednání
    • Kvalita

Tak tohle už jsem dlouho nezažil. Nejen, že to maká vše jak slíbili (bezproblémový rok užívání) a stálo to úplně jiné peníze než jinde, ale i po roce mi vzali telefon a okamžitě pomohli. Vše mi okamžitě na dálku nastavili, když jsem měl problém s novým nastavením a jedu dál. Fakt 100% spokojený s jejich jednáním a spolehlivostí, můžu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě HD systems před 2 lety

• Přehledný obchod, rychlé dodání.
    • Nevím.

Obchod doporučuji, rychlé dodání zboží, dobrá a rychlá komunikace - na dotaz ochotně odpoví, vysvětlí.

• nakoupil v obchodě HD systems před 2 lety

• Skvělá komunikace. Co slíbí opravdu dodrží. Objednával jsem v neděli, okamžitě mi pán zavolal jestli nebude problém, že zboží pošlou až v úterý, že v pondělí jsou na montáži. A opravdu jak bylo domluveno tak se i stalo. V dnešní době skoro zázrak.

Veliká snaha pomoci zákazníkovi s radami. Velmi slušný přístup, co slíbí opravdu dodrží.

• nakoupil v obchodě HD systems před 3 lety

Super jednání,max.ochota,poradí s montáží i s instalací opravdu SUPER!!!!!!MOC DOPORUČUJI,A DĚKUJI

• Žádne pro jsem na této firmě nenašel
    • Prodejce na vás přes telefon řve, to snad ne!
    • kamery zakoupené touto firmou mi nefungují a když jsem to poslal na reklamaci, tak mi řekli že to spravili za určitou sumu a poté mi příjde dobírka s dvojnásobnou cenou, přitom to je reklamace!
    • Tuto firmu nedoporučuju neboť se neumí ke svým zákazníkům chovat.

Má zkušenost s touto firmou je bohužel špatná a nikde jsem se nesetkal s tím, že když potřebuje člověk poradit tak na něho prodejce ŘVE!

Domluva reklamace, kdy mám ještě platit za to, že rozjeli rozbitou kameru popř. že cena opravy je pak dvojnásobná než mi tvrdili v telefonu je pro mě už neúnosná.

Reakce obchodu HD systems

Vážený pane,
    kamera byla přepnuta v OSD menu do systému NTSC a tím pádem se nejednalo o reklamaci, ale o vaší chybu, kterou jsme my napravili. Kamera byla plně funkční a jelikož zde máme PAL tak nefungovala. Dále bych chtěl podotknout, že odborná konzultace po telefonu v českém jazyce není možná - zákazník nerozumí.
    Poplatek za přenastavení byl 121Kč+zaslání PPL (dle vás neúnosná cena). Zásilku jsme odeslali třetí den po obdržení a zákazník jí odmítnul převzít. Po další telefonické dohodě, jsme se snažili vysvětlit, že zaslání PPL a dobírka není náš zisk a tak jsme ZDARMA odeslali znovu.

Naše ostatní recenze vypovídají o naší snaze pomoci zákazníkovi a tak všem ostatním za kladné hodnocení děkujeme...

• DOBRE
    • PPL JSOU NEKTERI RIDICI AROGANTNI BLBCI