s nákupem jsem byl naprosto spokojený, problém nastal na straně přepravy PPL

• Hrazdy jinde nemají.

eshop pro ty, co to myslí vážně :)

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení objednávky
    • nepřehledný e-shop s nepěkným designem

• Vstřícnost, komunikativnost
    • Cena uvedená v objednávce za poštovné neodpovídá skutečnosti. V případě těžšího zboží cena se navýší aniž by jste na to byli upozorněni.

Vše co jsem potřebovala měli najednou v jednom obchodě.

• rychla komunikace, majitel je schopny dohledat si na vas kontakt, i kdyz spatne zadate telefonni cislo a proste vas sezene a upozorni vas na objednavku ci na neco, co je dulezite

vřele doporučuji

• Okamžitý kontakt, velmi příjemné jednání,
    • zboží sami smontovali a nainstalovali

určitě doporučuji

Vše v naprostém pořádku doporučuji...........

Pán , který mi stroj montoval na mne působil, že nejvíc ze všeho ho štve , že musí u mne montovat posilovací stroj.

• Kvalitní zboží, přehlednost v obchodě, cena.
    • Našla jsem v obchodě požadované produkty.
    • Komunikace s dodáním zboží přes PPL - trochu bych doladila.

Přístup obchodu při nákupu je velice příjemný, zboží kvalitně a důkladně zabaleno.
    V případě, že dochází k prodlení dodání produktu, informace zákazníkovi sdělena předem.

• Skvela prehlednost, moznost detailne konzultovat produktovou radu pred definitivnim rozhodnutim o nakupu. A v neposledni rade - vyrazna sleva na spickovy vyrobek starsi produktove rady, ktery je perfektnim stavu.
    • Neni to slabina obchodu ale spise dopravy: [1] Zpusob platby =pri dodani zbozi: pokud pred odjezdem dopravcum ja nevnutim penize, tak odjedou aniz bych zaplatil (!), [2] "Potvrzeni o prevzeti penez" je pro dopravce neznamy pojem: musel jsem si nechat potvrdit zaplaceni na kus papirku (!) [3] Do dnesniho dne nedorazil vybrany darek =podlozka pod ergometr (100x75 cm) v cene cca 700 Kc ("my zajistujeme jen dopravu, darek vam snad prijde postou"): pri nakupu za bezmala 20.000 Kc to neni nic podstatneho - ale prosim Vas, alespon darky NENABIZEJTE kdyz pak nedorazi: tu podlozku bych si byval radne objednal, zaplatil a nespolehal bych se na "darek".

Vyber vynikajici, termin dodani skvely, stav dodaneho zbozi vynikajici, zpusob dopravy rozpacity.

• - spolehlivost
    • - ochota

S obchodem jsem velmi spokojený a doporučuji. Zboží vždy dorazilo v pořádku.

• Přehlednost
    • Kvalita
    • Ultra rychlé vyřízení/dodání
    • Žádné

Byl jsem velice překvapený, jak rychle mi bylo zboží dodáno, kvalita odpovídající popisu a navíc super cena.
    Proto bych tento obchod doporučil i ostatním.

• 3 roky záruky - výhoda
    • Obchod doporučený od známých
    • Dlouhou dodocí lhůtu

Dobrá cena
    Značkové zboží
    Určitě doporučuji

• zboží zatím nedorazilo, tak nevím

zboží zatím nedorazilo, tak nevím

• nemohu zatím posoudit
    • nemohu zatím posoudit

• Našla jsem si Váš obchod na netu zboží které jsem potřeovala jsem našla ve Vašem obchodě
    • nevím

jen tak jsem zkusila zkušenosti ještě nemám ale určitě bych se ozvala opět doporučuji obchod ostatním myslím že by mohli být spokojeni jako já

• nejvěší slabnnou je, že mi zboží, které jsem si objednala,ani nedorazilo a ani mě nikdo neinformoval o tom, kde asi ted to zboží je!! No, tento obchod určitě nedoporučuji!

• RYCHLOST

VRELE DOPORUCUJI

vše v pořádku.

• V brněnském obchodě Kettler dovedou dobře poradit a pomoci s výběrem.
    • Je zde možnost stroj vyzkoušet a porovnat s jinými.
    • Prodávají dobré stroje.
    • Doprava a motáž zdarma, při váze stroje velmi vítané.

Zkušenost ve všech bodech dobrá, doporučuji.