• Zboží po týdnu nedorazilo, i přes to, že garantují doručení objednávky do 3-5 dnů a moje objednávka ještě nebyla ani vyexpedovaná

Nestěžuju si, zatím vše zboží kvalita za rozumné peníze.

• rychlé osobní jednání

Vše bez problémů, od objednání až po převzetí objednávky. Doporučuji

• Dobrou kvalitu má

• Široký výber tovaru, komunikácia s obchodom

Zboží mělo byt odesláno hned po svatkach a už je to týden a nic se neděje a to už jednou objednaval tu samou věc přítel a nepřišla vůbec

Zboží, které je dle stránek obchodu skladem, jsem objednal a zaplatil 23.12.2023, do dnešního dne (4.1.2024) nemám ani zboží ani informaci, že se objednávkou někdo zabývá, takže pro nákupy tento obchod rozhodně nedoporučuji!

Dobrý den, předchozí objednávka dorazila v pořádku. Ale stejná zkušenost.
    Tato poslední objednávka stále ne. Nelíbí se mi že ani potvrzovací emiel mi nepřišel o objednávce a žádná komunikace co se děje s objednávkou. A nakonec mi příjde ohodnoťte objednávku????

Reakce obchodu Hayashi

objednávka je vytvořena 22.12. - na webu bylo uvedeno, že od 23.12. do 2.1. máme zavřeno a tudíž jsme objednávku nemohli vyexpedovat.
    Zkontrolujte si prosím SPAM, jestli Vám potvrzovací email nepřišel tam.

Děkujeme za nákup.

Vše proběhlo, jak mělo.

od 12/12 objednavka, ziadne info ani nic o tom ze by nieco poslali alebo aspon dali vediet

• Prisijou backnumber
    • Extremne dlouha cekaci doba

Nakupuji zde pravidelně, vždy je vše OK.

• přišlo jiné zboží, než jaké jsem si objednal (kimono na judo místo kimona na karate)

• Nejhorší e-shop,jaký existuje.Po 3 týdnech vám zavolají,že zboží vlastně nemají,takže se domluvíte na náhradě,na kterou čekáte zase věčnost,výmluvy,že to ztratila zásilkovna apod.Navíc opakovaně,u rozdílných objednávek.Nedoporučuji!!!

Pro děti objednávejte raději o velikost větší, protože zboží dostanete po strašně dlouhé době .

Deklarované odeslání zboží do max. 5 dnů nebylo dodrženo, na infolince to nikdo nezvedá. Je to můj první nákup v tomto e-shopu a působí to na mne velmi negativně. Zřejmě zvážím zda udělat CHARGE BACK na kartě a zboží koupit jinde.

• Ochotný personál
  • Objednávka potvrzena a od té doby se nic neděje, žádná zpráva nic.

Zákaznícky prístup je ok, vždy informujú ale nikdy niesu schopný oznámiť kedy tovar dorazí čo je za mňa sklamanie. Preto nedoporučujem

• Sortiment
    • Rychlé odeslání