• Rychlost dodani
    • Krásně zabaleno + dáreček
    • Kvalita

Moc doporučuji. Výrobek maska na noc pod oči opravdu funguje!

• kvalitní přírodní kosmetika
    • krásné a praktické obaly
    • úžasné balení zásilek
    • bleskové dodání

• Výborná kvalitní kosmetika.

Kosmetika se značkou Havlíkova přírodní apotéka mě ještě nikdy nezklamala. Je výborná a pro pleť skutečně přínosem. A produkty jsou vždy pečlivě a krásně zabalené.

• kvalitni prirodni kosmetika

• Kvalita výrobků. Objednáno opakovaně, nebo produkty nakoupeny v DM drogérii, kde část sortimentu najdete
    • Při posledním nákupu nedorazila jedna položka - krém.

• Kvalitní výrobky

Luxusní

• Velmi kvalitní produkty na pleť, vlasy... Dcera mi již párkrát koupila tyto výrobky, takže nejsou pro mne zcela novinkou, ale velmi mi sedí krémy a séra na pleť. Zejména Hraběnčino sérum si nemůžu vynachválit. Doporučuji zde nakupovat.

Výběr zboží - krémy, séra atd., jejich kvalitu mám osobně vyzkoušenou a proto doporučuji zde nakupovat. Dodání je rychlé, dáreček malý k tomu a moc hezky baleno.

• Rychlé dodání zboží
    • Kvalita produktů
    • Velký výběr produktů
    • Podrobné popisy produktů - složení a hlavně použití
    • Krásné balení
    • Produkty pleť opravdu vyživují a zlepšují stav pokožky
    • Možnost zakoupení dárkového poukazu
    • Ocenila bych možnost elektronické verze dárkové poukazu. Dárkový poukaz je sice v nádherném balení, ale platí se za něj poštovné. Mám zkušenost u jiných firem s e-poukazem, který se pošle na email a po té vytiskne. Nepřipočte se k němu poštovné.
    • Nevyhovuje mi forma věrnostního programu-zapisování bodů přímo na prodejnách. Nejbližší prodejna k mému bydlišti je 62km. Vyhovoval by mi systém načítání bodů přímo v klientském účtu.

Zakoupila jsem si již spoustu krémů a masek na obličej a jsem s nimi velmi spokojena. Zejména s botanickými novinkami. Na pleti zaznamenávám změnu nejen já, ale i mé okolí. Pleť je svěží, vypnutější, zářivější. Co se týče vlasové péče nedám dopustit na řadu Cibulovo fazolových produktů, zejména séra na podporu růstu vlasů, které jsem si zakoupila již 3x a vlasy po něm neskutečně rostou. Ještě jsem spoustu produktů nevyzkoušela, ale postupem času vyzkouším a zařadím do své denní rutiny. Mám se aspoň na co těšit, jelikož nabídka je velmi široká. Vyhovuje mi bylinkové složení a přírodní základ. Nyní se těším na vyzkoušení odličovacích produktů, které jsem dostala jako dárek.

• Způsob balení
    • Kvalitní zboží

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

• Kvalitní výrobky
    • Zásilkovna - doručení pouze na výdejní místa

Ohledně objednávky se vše obešlo bez potíží. Balík byl hezky zabalen až byla skoro škoda jej rozbalovat.

Jediné co bych vytkl je, že při vybrání Zásilkovny jako dopravce, nešlo zvolit doručení do boxu, pouze na výdejní místa.

• Kvalitní zboží, luxusní zabalení

• Kvalitní výrobky, rychlé dodání i věrnostní program
    • Žádnou jsem nenašla

• Rychlé dodání. Velmi kvalitní produkty.
    • Krásně zabaleno uvnitř krabice. To nikdo jiný nedělá:-)
    • Žádné.

• kvalitní, přírodní kosmetika, rychlé vyřízení objednávek, naprostá spokojenost

• vše vždy krásně zabaleno, kvalitní přírodní produkty

• Velmi kvalitní kosmetika

Vždy velká spokojenost.Krásné balení.