• Rychlost dodani
    • Krásně zabaleno + dáreček
    • Kvalita

Moc doporučuji. Výrobek maska na noc pod oči opravdu funguje!

• rychlost, krásně zabaleno

• Rychle doručení, krásné balení + malý dáreček. Doporučuji.

• Krásně zabaleno. Rychlé dodání.

• praktické balení

Velmi kvalitní produkty, přehledné informace na webu a velmi rychlé vyřízení objednávky.

• kvalitní přírodní kosmetika
    • krásné a praktické obaly
    • úžasné balení zásilek
    • bleskové dodání

• Úžasná kosmetika
    • Příjemná komunikace, rychlé vyřízení objednávky
    • Krásně zabalené balíčky

• rychlé jednání, krásně zabaleno, vše v pořádku 100% spokojenost

• Hezke baleni, rychlost a vzorecky
    • Jedine co by mi vice vyhovovalo, jsou kremy v jinych tubach... Spise pumpickove.

• Krásné, i když drahé produkty, nádherné balení a krásné afirmace pro všechny :)
    • Žádné poukazy či sváteční slevy (neříkala pořád, ale občas by mohl být)

Havlíkovu Apotéku miluju, protože je česká a po mém návratu z NZ, kde jsem používala skoro 4 roky jen přírodní kosmetiku, je to skvělá náhrada :)

• Rychlé dodání zboží
    • Kvalita produktů
    • Velký výběr produktů
    • Podrobné popisy produktů - složení a hlavně použití
    • Krásné balení
    • Produkty pleť opravdu vyživují a zlepšují stav pokožky
    • Možnost zakoupení dárkového poukazu
    • Ocenila bych možnost elektronické verze dárkové poukazu. Dárkový poukaz je sice v nádherném balení, ale platí se za něj poštovné. Mám zkušenost u jiných firem s e-poukazem, který se pošle na email a po té vytiskne. Nepřipočte se k němu poštovné.
    • Nevyhovuje mi forma věrnostního programu-zapisování bodů přímo na prodejnách. Nejbližší prodejna k mému bydlišti je 62km. Vyhovoval by mi systém načítání bodů přímo v klientském účtu.

Zakoupila jsem si již spoustu krémů a masek na obličej a jsem s nimi velmi spokojena. Zejména s botanickými novinkami. Na pleti zaznamenávám změnu nejen já, ale i mé okolí. Pleť je svěží, vypnutější, zářivější. Co se týče vlasové péče nedám dopustit na řadu Cibulovo fazolových produktů, zejména séra na podporu růstu vlasů, které jsem si zakoupila již 3x a vlasy po něm neskutečně rostou. Ještě jsem spoustu produktů nevyzkoušela, ale postupem času vyzkouším a zařadím do své denní rutiny. Mám se aspoň na co těšit, jelikož nabídka je velmi široká. Vyhovuje mi bylinkové složení a přírodní základ. Nyní se těším na vyzkoušení odličovacích produktů, které jsem dostala jako dárek.

• Výrobky jsem zakoupila na základě on-line konzultace, která funguje přímo na webových stránkách obchodu a jsem moc spokojená. Doručení bylo velmi rychlé a zboží krásně zabaleno.

• Způsob balení
    • Kvalitní zboží

• Při cestě
    • Krásně zabaleno, informace o produktech, přidané vzorečky

• Velmi příjemné bylinkové fajn produkty, maximální spokojenost, dobrá komunikace obchodu i rychlost dodání. Vše krásně zabalené.

• Zboží rychle odesláno, krásně zabaleno

• Vždy rychlé odeslání
    • Krásně zabalené
    • I při malém nákupu vzorky zdarma

• Úžasné produkty, rychlé dodání a krásné balení. Vždy na mě čeká malé překvapení! :-)

• Rychlost, krásně zabalené :-)

• Rychlé dodání. Velmi kvalitní produkty.
    • Krásně zabaleno uvnitř krabice. To nikdo jiný nedělá:-)
    • Žádné.