• Stačilo projít jejich web a poradit se e-mailem

Na radu syna, který tento obchod využil, když měl rozbitý počítač.
    Ochotný a vstřícný personál.
    Všem vřele doporučuji.

• V obchodě jsem našla tisknárnu, kterou jsem hledala.
    • Na rozdíl od jiných e-shopů proběhla registrace hladce a bez problémů
    • Oceňuji následnou komunikaci mailem ohledně dodání zboží.
    • Musela jsem změnit dodavatele alternativních tonerů pro nekvalitu - jsem zvědavá na Vaše tonery, s prvním zatím problémy nemám.

Přestože byl tenhle nákup krok do neznáma, jsem spokojená - doporučuji.

Dobrý

• mnoho možností dopravy
    • levné zboží
    • pro nezkušeného nakupujícího jde vcelku o nepřehledný eshop

Obchod jsem si vybral kvůli možnosti levného dodání skrze službu zasilkovna.cz a byl jsem spokojen s cenou nakupovaného zboží, která byla i s dopravou nejnižší na heurece.

• velmi rychlá doba dodání
    • solidíní místo obchodu - přímo u zastávky MHD, není třeba chodit pěšky do odlehlého komplexu budov, jak je typické pro některé obchody

• Velké množství zboží
    • Dodací lhůta

Podle mě je 10 dní čekání na zásilku trochu moc.

• Ke zboží nedorazil žádný doklad

• meli hledane zbozi za dobrou cenu
    • nic konkretniho

nemam zasadni nazor

• cena a dostupnost

Solidní a rychlé jednání. Slušné ceny a osobní přístup.

• Nabídka e-shop uspokojivá.
    • V e-shop chybí tlačítko kontakty.

V "O nás" není adresa prodejny, něco je zahrabáno v "Obchodní podmínky" ale je tam jen adresa JEDNÉ prodejny, byť se odkazuje na VÝŠE uvedené prodejny. O otvírací době ani slovo. To by snad nebyl problém napravit, či ano?

Reakce obchodu Hardware-shop.cz

Dobrý den, v horní nabídce ( O NÁS ) se u většiny firem o kontaktu nic nedozvíte. Kontakt je uveden v horním menu a je přehledný. Na kontakt se dostanete i z menu ( O NÁS ). Otvírací doba je také přehledně uvedena v kontaktu viz: http://www.hardware-shop.cz/Pages/default/view/1

• Rychlost, vstřícnost ...

Zadal jsem nezávaznou poptávku na sestavení PC. Ten samý den jsem obdržel nabídku a po pár úpravách jsem jí potvrdil. Naprostá spokojenost. Navíc za jisté služby jsem nemusel navíc platit, jako u jiných velkých firem.

• Kamenný obchod, možnost osobního vyzvednutí

Zaujal mě široký výběr tabletů PRESTIGIO v e-shopu. Dobré ceny ve srovnání se značkovými.

• Široký výběr rwpasovaných PC a notebooků. Dobré ceny, rychlá komunikace ...

Chtěl jsem koupit repasovaný notebook. Zaujalo mě, že tento e-shop má navíc kamennou prodejnu.

• Přehlednost, jednoduchost, komunikace.

Mohu doporučit.

• Rychlé a solidní jednání
    • Profesionální přístup
    • Kvalitní zboží

zkušenosti velmi dobré
    již v minulosti (krom jiného) zakoupen repasovaný notebook, zatím bez jakéhokoli problému
    Doporučuji všem

• Rychlost, dobrá cena a poradenství.

Zadal jsem přímo v obchodě poptávku na sestavení PC. Je možnost zaslání emailem, ale raději dávám přednost osobnímu jednání. Během krátké doby jsem obdržel návrh. Nebyl problém cokoliv v nabídce změnit. Počítač byl sestavený velice rychle a za dobrou cenu. Děkuji za rychlý a odborný servis.