• Obchod je mrtvý - nejspíš je již zrušen, jen ještě žije v online světě
    • nikdo se mnou nekomunikoval - ani tel. ani email ani fb
    • přišel pouze automaticky vygenerovaný email o přijetí objednávky
    • čekal jsem více než týden, pak jsem objednal jinde

Působí to na mě dojmem že obchod už je zrušen, ale v online světě ještě žije.Soudím tak na základě nulové komunikace o kterou jsem se pokoušel přes telefon, email a na fb - nikdy se nikdo neozval. Zvláštní je pouze to že uvedené telefonní číslo je funkční a někde zvoní, ale nikdy ho nikdo nezvedl. Jen pro info mám totožnou zkušenost během dvou týdnů i z obchodem FantasyMece.cz

Objednal jsem si celkem drahou Katanu, dorazila tupá, evidentně použitá, špinavá s omláceným pouzdrem. Mohl jsem si jí za polovinu objednat z číny, ale chtěl jsem podpořit českého obchodníka. Pro dobrotu na žebrotu. Obchod vůbec nereaguje na můj požadavek ohledně nápravy. Nemají žádný tel. kontakt kam se obrátit. Pokud se chcete vyvarovat zklamání rozhodně v tomto obchodě nenakupujte.
    Zásadně nedoporučuji.

• Zboží zatím nedorazilo a myslím že už ani nedorazí,ale zapltit se muselo předem...

Reakce obchodu HardMade.cz - Multitool Speciálka

Dobrý den, objednané zboží z Vaší objednávky je na cestě a je vedeno pod číslem zásilky RR159549...CZ. Omlouváme se za delší dodací dobu, která je ovšem způsobena Vánočními svátky. Prostřednictvím emailu nás můžete kdykoliv kontaktovat, stejně tak můžete provádět i dotazy na stav zásilek.

Aktualizace 5.1.2019 - Zásilka již byla doručena zákazníkovi.