• Specializace na e-knihy pro ženy

Příjemný nákup, nemusím se prodírat celou džunglí knih, abych našla tu pro sebe

• cena za zboží,
    • klid při výběru zboží
    • pohodlné převzetí zboží
    • postrádám více informací o nutné kvalitě čteček aby nenastal stav, kdy nelze zboží nainstalovat a spustitLa

asi by se dalo upravit z "eknihy pro ženy" na "eknihy nejen pro ženy"

• měla jsem problém s formátem knihy, nešlo ve čtečce zvětšit písmo

• maximální rychlost.. nevídané ;-)
    • žádná nezjištěna

ideální pro PDF dárek na poslední chvíli.. Bezkonkurenční.

• přehlednost
    • dobré ceny

• Knížku jsem zaplatila a během několika minut jsem jí již četla na svém Kindle.

Dobrý výběr, jednoduchý a rychlý nákup.

• Knihy jsou levnější, vyberu si v pohodě doma, mám je hned po zaplacení ke stažení
    • Ne všude mají ke stažení knihy pro čtečku Kindle. Obchod to skvěle vyřešil a zformátoval mi zadarmo mnou vybranou knihu.

Když je problém, obchod komunikuje, poskytují návod jak problém vyřešit a všeobecně vychází vstříc zákazníkovi, což není samozřejmostí všude. Obchod bych doporučila, i když alespoň pro mně je tam trochu zúžená nabídka kvalitních knih, ale to se určitě do budoucna zlepší. Služby využiji. Dokonce mi s první knihou byl poskytnut dárek 25 % sleva na další knihu. Není co dodat.

• Přehledné členění zboží, aktuální novinky, články a recenze zboží

Je to skvělý e-shop s e-knihama pro ženy a dívky. Doporučuji ho hlavně z důvodu, že tam prodávají zboží pro ženy a nemixuje se to s nějakým jiným zbožím.

• Perfektni servis

Doporucim dal

• e-knihu jsem mohla krátce po nákupu začít číst
    • měla jsem problém s platbou, nákup se na podařil až 3. pokus, nebylo zcela jasné, kterou možnost plátby mám pro rychlý nákup vybrat

• možnost nákupu e-knih
    • přivítala bych větší sortiment e-knih
    • možnost i jiných formátů ke stahování

• přehledné uspořádání....
    • nevím

dopručuji všem...

• Je tam zbozi, ktere odpovida nazvu. Kdyz je problem, vse hned vyresi a poradi pri nakupu.

Perfektni