• ziadna komunikacia s odberatelom

Objednávku jsem učinila 2.9. Dne 7.9. mi přišla e-mailem zpráva, že se objednávka zpracovává. Dnes je 10.9. a prozatím jsem nedostala informaci, že bych si mohla zboží vyzvednout - osobně na prodejně.

• Aj ked som objednala tovar za vyse 65 €, kde je doprava zadarmo a tovar mi mal dojt do druheho dna, stale ho nemam. Poslali ho vlastnym rozvozom a kedze velke auto nemoze ist do centra,musim si pizhanat auto, taxi, aby som pre tover zasla na okraj mesta, kedze mi volal prepravca, ze rano bude v Kosiciach. Myslim, ze prehodnotim dalsie nakupy u vas!. Velka nespokojnost. Dalsie vydavky pre mna a aj strata casu.!Sklamanie....
    • Pri prvom nakupe zamenili jeden produkt a darcek za vysku objednavky neposlali, dalsia objednavka neskoro a este som si ju musela ist sama prevzat na okraj mesta.

Sklamanie

Miska přišla poškozená, měla uprostřed prasklinu od výroby. Takže je nepoužitelná :-(

Pěkný den,
    děkujeme vám za recenzi. Velmi nás tato situace mrzí. Prosím, při další objednávce napište, že jste to vy s poškozenou miskou. Napravíme to a pošleme novou.
    Tým Happy Dog & Happy Cat

Značku Happy Dog využívám již několik let ale samotného prodejce nedoporučuji.
    Po změně podmínek se značka krmiva dá sehnat i jinde skoro bez rozdílu ceny a to i s dopravou zdarma....

Pěkný den, paní Čuřiková,
    velmi nás mrzí, že s námi osobně máte špatnou zkušenost, ačkoliv nevíme jakou.
    Doprava zdarma je u nás možná nad 1700 Kč.

Tým Happy Dog & Happy Cat

Několik let jsem z tohoto obchodu nakupovala bez větších potíží. Před časem došlo ke změně názvu (asi nový majitel), zvedla se cena dopravy a celková spokojenost s obchodem je pryč. Zboží mi nebylo doručeno celé, obchod nereaguje na email, nezvedá telefony. Nedoporučuji!

Reakce obchodu Happy Dog

velmi nás těší, že jste s námi byla několik let spokojená. Ke změně názvu nedošlo, stále jsme jedna a ta samá společnost se stejnými majiteli.
    Bohužel s ohledem na celosvětový pandemický problém jsme i my museli reagovat a zvýšit lehce cenu dopravy (která je však nadále nad 1700 Kč zdarma), tak naše produkty.
    Pokud vám nebylo doručeno všechno zboží, ozvěte se nám prosím na e-mail [email protected] a vyřešíme to.

tým Happy Dog & Happy Cat

• S nákupem byl spojen konkrétní dárek, který jsem ale neobdržela. Obdržela jsem dárek jiný, o který jsem neměla zájem.

Přijde mi neseriózní nabízet dárek k nákupu a pak dárek neposlat. Tím spíše, že dárek byl podmíněn nákupem zboží určité hodnoty. Takže jsem přiobjednala zboží, abych splnila podmínku pro poslání dárku a dárek jsem nedostala.

Dóza, kterou jsme objednali, přišla úplně celá zmáčkaná.

• Kvalitní krmivo
    • Část zboží byla doručena odlišná od objednávky a na upozornění nebylo nijak reagováno