Zboží skladem nebylo skladem a 3 dny mi tvrdili, že dodavatel už dnes určitě přiveze zboží a že hned pošlou. Tak jsem telefonicky zrušil objednávku a druhý den mi přišlo, že objednávku posílají.

do týdne po zadání objednávky obchod na požadavky nereaguje

• Neseriózní

Tento eshop se honosí označením "Partnerský prodejce značky Hama", přičemž zřejmě posílá svým zákazníkům opotřebované, zánovní /možná vrácené/ zboží, které je neoriginálně zabalené, zjevně použité a nekompletní. Nám konkrétně přišel kus, který neobsahoval zadní krytku na uzavření baterie. Také konektor USB včetně přiložených baterií byl pouze vhozen do krabice, aniž by byl nějak seriózně zabalený.

Reakce obchodu Hamashop.cz

náš eshop sice je Hama partner, ale i jiných výrobců. K Vašemu problému. Zakoupil jste speciální klávesnici, která se už nevyrábí a nedováží, bal to poslední kus. Pokud se nám od výrobce podaří jako náhradní díl krytku zajistit, dodáme. V opačném případě, si zboží stáhneme a vrátíme Vám peníze.
    Určitě není pravda, že prodáváme opotřebované či zánovní zboží. Prosím Vás, prodáváme samozřejmě nové zboží, ale není v našich silách kontrolovat každé balení. Pokud bylo nedobře zabalené, za to se omlouváme. Zjišťujeme tedy krytku a dáme vědět.
    Hamashop

Tak krytku máme a doposíláme!
    Hamashop

Zboží mi doposud nedorazilo. Při volání na info linku je číslo nedostupné nebo vypnuté.

Zatím se mi vůbec nikdo neozval, zda zboží je dostupné.

Zboží jsem ještě neobdržel, takže nemám co hodnotit

Reakce obchodu Hamashop.cz

objednal jste si zboží / zdravotní pantofle Peter Legwood/, kde uvádíme dodací lhůtu 4 týdny. Taky jsme Vám 10.5. poslali mail s přesnější informací o doručení. Boty budou pro Vás k expedici už příští týden.
    Mrzí nás, že jste takto hodnotil, když jste informace měl. Nehledě na to, že je spousta zákazníků, kteří situaci o dostupnosti těchto bot chápou a rádi počkají, my všechny objednávky postupně vykrýváme.
    Hamashop

Dětské fotoalbum mi přišlo v hrozném stavu. Místo na přední fotku poškozené. Obchod nereaguje na můj zájem ohledne reklamace . Fotoalbum jsem musela koupit jiný, raději v kamenném obchodě, takže velké sklamání a rozhodně nedoporučuji !!

Reakce obchodu Hamashop.cz

na Váš e-mail ohledně reklamace jsme Vám odpověděli s tím, že je potřeba zaslat foto poškozeného alba k reklamaci. Na tento e-mail jste nám odpověděla, že jste album již vyhodila. Alba před odesláním prochází třemi kontrolami, jsou řádně zabalena v kartonu a reklamace toho typu prakticky neevidujeme.
    Tým Hamashop

zboží ještě nedorazilo a už by chtěli hodnocení...tak nevím...

Zboží zatím nedorazilo, ačkoliv bylo vše v objednávce skladem, na objednávce už 9 dní usilovně pracují. Nicméně věřím, že se dočkám.

Reakce obchodu Hamashop.cz

ano, objednávka čeká na jedno album, kde máme uvedenou 3 týdny dodací lhůtu. To jste zřejmě přehlédla. Není problém, pokud spěcháte, vyberte jiné a my hned posíláme.
    Tým Hamashop.cz

Nakup pred 10 dny a zbozi stale nedorucene.

Mám zaplaceno a stále čekám, jiné zboží z jiného e-schopu, už je dávno doma...

Reakce obchodu Hamashop.cz

Dobrý den, možná jste jen přehlédla dodací lhůtu u hliníkového rámečku 2-3 týdny. Máme jej v nabídce pouze na objednání z Německého skladu, v ČR se skladem nedrží. A toto jsme splnili v pořádku, Vaše objednávka byla dnes expedována dva týdny od objednávky.
    Tým Hamashop.cz

• Uvedený spotřbič (tuner - internetové rádio)jsem si objednal v černé barvě, asi po týdnu jsem se dozvěděl, že je k dispozici pouze v barvě stříbrné , černá není nikde skladem, což se mi nehodilo, protože jsem chtěl nový spotřebič přiřadit k reciveru a DVD přehrávači, všechno barva černá; další předpokládané dodání koncem ledna 2021, což mi nevyhovovalo, protože to měl být vánoční dárek. Zaplať pánbů, že jsem si jej sehnal jinde, i když vlastně u firmy stejné (nebo alespoň obchodující se stejným artiklem.)

• Široký výběr
    • Dostupné ceny
    • Ignorace reklamace
    • Vadný produkt

Doposud nebyl žádný problém, ale bohužel v poslední objednávce přišlo album, kde chybělo 6 stran (na dalších 24 fotek) a celkově album bylo kazové. Napsala jsem tedy mail abych zboží reklamovala. Týden už nikdo nereaguje na mail a dělají mrtvého brouka. Chápu vytíženost před Vánocemi, ale alespoň krátká odpověď a nějaké řešení reklamace je slušnost. Tato zkušenost mě docela zklamala.

• Prišlo mi len potvrdenie objednávky a zaplatenia, odvtedy neviem vôbec, čo sa deje, kde sa tovar nachádza.

Zboží nedodali, peníze nevrátili.

• Velmi špatná komunikace. Až po tydnu se ozvali, že původní album nemají na skladě a bude až někdy na podzim.
    • Potom mě doslova vnutili jiné album, sice podobné tomu původnímu vzoru na albu. Nakonec jsem souhlasila, ale myslim si o tom svoje.

• Dostupnost zboží uvedená dva týdny nebyla dodržena a obchod teprve předpokládá, že bude dodáno.

• - absolutně žádná komunikace
    • - zastaralé filtrování zboží

Dne 22.7. jsem vytvořil objednávku na úplně obyčejný držák na televizi, kde především kvůli avizované dostupnosti "Skladem" jsem se rozhodl pro nákup zde. Jinak tento produkt byl skladem dle Heuréky i v dalších obchodech a za srovnatelnou cenu. Po 2 dnech mi přijde mail, že na objednávce se USILOVNĚ pracuje. Dále mne NIKDO NIJAK nekontaktoval ohledně toho, že se objednávka např. opozdí, popřípadě mi nabídl podobný produkt. Nyní je na stránkách - Dostupnost za 2 týdny. Díky moc a pořád se neustále těším, jak tohle dopadne. PS: Televizi už mám na stěně a je to pecička.

• Pouze napsali, že přijmuli 13.7.2020 objednávku a od té doby do 24.7.2020 nic. Zboží nedorazilo, žádná zmínka, kdy přijde !

Zboží mi bylo doručeno v pořádku. Bohužel jsem zjistil, že není vhodné pro mé potřeby. Psal jsem do obchodu, zda mohu zboží vrátit, není poškozeno, zabaleno až na jeden díl v originálním obalu. Nikdo nekomunikoval, tak jsem zaslal zboží na vlastní náklady zpět se všemi patřičnými údaji. Dodnes nikdo nekomunikuje a peníze mi nevrátili.