• Hrůza.

• Objednala jsem si boty a zaplatila je předem. Z e-shopu Halbo mi však poté přišel mail, že mou objednávku ruší, protože u obuvi našli před odesláním výrobní vadu, a proto ji budou odesílat k reklamaci.

Objednala jsem si boty a zaplatila je předem. Z e-shopu Halbo mi však poté přišel mail, že mou objednávku ruší, protože u obuvi našli před odesláním výrobní vadu, a proto ji budou odesílat k reklamaci. Nějak se mi to nezdá...

Pantofle Tamaris,vel. 42, levá pantofle viditelně poničena, obuv jsem vrátila, vybrala jinou, ale opět na levém pásku něco kazového,
    bude asi zase vracet, takovéto kazové zboží, by se nemělo vůbec
    prodávat, za vrácení balíku jsem zaplatila ještě Kč 110, takže spokojenost
    žádná

Obchod je v naprostém pořádku, ale kvalita obuvi nikoli . Kdysi jsem měla domácí obuv Rogallo - proto jsem chtěla tuto značku, ale co do kvality je to nesrovnatelné s tím co bylo .

prodávají zboží, které nemají ...

Reakce obchodu Halbo.cz

Vážený pane, Vaši objednávku jsme obdrželi 12.4.2017 v 10:21 hod. Následovalo vychystání požadovaného zboží a důsledná kontrola zboží před odesláním. Při kontrole byla zjištěna výrazná vada, která bránila on-line prodeji. Protože se jednalo o poslední pár ve Vaší velikosti, odeslali jsme Vám 12.4.2017 v 10:54 hod. e-mail s informací, že musíme Vaši objednávku stornovat z důvodu zjištění výrazné vady na obuvi a další pár v žádané velikosti už není k dispozici.
    Myslíme si, že komunikace z naší strany probíhala rychle a seriózně. Určitě byste si nepřál, aby Vám bylo doručeno zboží, které není 100% v pořádku.
    Všechno naše zboží vystavené na e-shopu máme skutečně fyzicky uloženo na našich skladech, protože dodací lhůty našich dodavatelů se počítají v řádech několika měsíců.
    Očekávali bychom férovější vyjádření ve Vaší recenzi.
    Ing. Ladislav Halouzka

• Drahé poštovné
    • vysoké požadavky při vrácení zboží
    • drahé vrácení nevyhovujícího zboží.

Vážený pane Kočane,
    zakoupil jste pánské domácí pantofle za 220 Kč a poštovné jste zvolil DPD Privat za 75 Kč. Pokud jste chtěl ušetřit, tak jste si mohl vybrat DPD Parcelshop za 49 Kč. Navíc jste žádné zboží nevrátil, tak nechápeme Vaše rozhořčení.

• Neobdržela jsem jedinou zprávu o své objednávce.

Reakce obchodu Halbo.cz

Objednávka byla přijata 22.9.2016 v 14:17 hodin. Dne 23.9.2016 v 10:42 byl odeslán e-mail s informací, že obuv bude připravena k vyzvednutí od 26.9.2016 na naší pobočce v Novém Městě na Moravě dle požadavku v objednávce. Neměli jsme žádné informace ani zpětnou vazbu, že by e-mail nebyl doručen. Bylo by vhodná kontrola, zda e-mail neskončil např. ve spamu. Podle našeho názoru bylo z naší strany uděláno maximum a vše potřebné pro vyřízení objednávky.

• malá kontrola zboží
    • levá bota má kratší pásek přes nárt
    • zboží vracet nebudu
    • dobře mi tak, když jsem líná jít do obchodu

Po odeslání objednávky žádná odezva, nic. Takto se obchod dělat opravdu nedá.

Reakce obchodu Halbo.cz

Vážený zákazníku, Vaše objednávka byla vytvořena v sobotu 9.5.2015, faktura Vám byla zaslána na Vámi uvedenou e-mailovou adresu po fyzickém zkontrolování obuvi v nejbližší pracovní den tj. pondělí 11.5.2015. Do dnešního dne jsme však neobdrželi úhradu faktury za objednanou obuv i po našem upozornění ze dne 20.5.2015.
    Nerozumíme tedy Vašemu rozhořčení.

• Velmi pěkná prezentace a rychlost vyřízení objednávky.
    • To co nabízí nebude až tak kvalitní a za dost vysokou cenu.

Nedoporučila bych, objednání je riziko. Nemůžete si obuv vyzkoušet a ani jí před nákupem vidět.

• Cena a sortiment.

Objednala jsem si boty velikosti 39, přišly však ve velikosti 40. Zatím řeším s obchodem, ale v tuto chvíli samozřejmě nemohu obchod doporučit.