• Zboží jsem zaplatila ihned při nákupu bankovním převodem. Z obchodu mi přišel e-mail, že zboží bylo odesláno, bohužel ale ani téměř po týdnu nedorazilo.

zakoupené zboží (skřipce do vlasů) oproti 2 až 4let zpětně dost výrazně snížilo svoji kvalitu, příště tu již nakupovat takového "zajíce v pytli" nebudu

Dobrý den,bohužel nejsem spokojená.Už po 3 jsem si objednala čelenky a všechny praskají.

Reakce obchodu Hair-bizuterie.cz

objednáváte stále stejný model čelenek. Zkoušeli jsme čelenky, které máme skladem a žádná nepraskla. Netuším v čem může být problém.
    Ale pokud jste se zbožím nespokojená, stačí napsat nebo zavolat a určitě problém vyřešíme. Zašleme zboží nové, nebo vrátíme
    peníze. Děkujeme za váš názor.

• Rychlé dodání zboží
    • Spolu s objednávkou jsem dostala asi 5 věcí, které jsem si neobjednala. Takže mám doma navíc ošklivé čelenky a gumičky, které jsem vůbec nechtěla. Zřejmě neprodejné zboží, kterého se chtěli zbavit.
    • Krabice dorazila dost zničená.

Reakce obchodu Hair-bizuterie.cz

velmi nás mrzí, že jste s naším obchodem nespokojená. K některým větším objednávkám dáváme dárky,
    a mohlo se stát, že některý výrobek nebyl úplně v pořádku. Naši zákazníci jsou s dárky velmi spokojeni
    a hodnotí to kladně - jako hezký bonus navíc.
    HAIR - bižuterie

pomalé vyřízení objednávky.Za 5 dní zboží nedošlo.

Vážená paní,
    vaše objednávka nemohla být odeslána, protože není zaplacená. Uvedla jste platbu bankovním převodem. Ale platba dosud nepřišla.
    Po připsání platby na účet zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.
    Děkujeme Hair-bižuterie

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.