Obchod nekomunikuje
    Velice špatný přístup k zákazníkovi

termíny orientační
    bez schopnosti reagovat na dostupnost

vedoucí skladu byl podrážděný, že jsem chtěl zaplacené zboží vidět a zkontrolovat.
    žádný dodací list s s/n číslem , musel jsem trvat na vydání DL !!!
    neznalost, neschopnost předvést zařízení a odzkoušet !!!! a to jsem si všechno palivo a plyn, zátěž dovezl !
    porušujete hrubě prodejní obchodní pravidla !
    návod k použití mi bylo doporučeno si stáhnout z internetu !

Aspoň jsem viděl, čeho se vyvarovat, obávám se doby, kdy budeme potřebovat servisní podporu

Not sure why I got is as I still in the waiting list !!

• nedostal jsem ani informaci o stavu objednávky
    • dočkám se?

Zboží bylo objednáno a ihned zaplaceno kreditní kartou. ( 4 .10. 2022. ) Dnes je 19.12.2022. Generátor stále nedorazil.
    Navíc je identický generátor v ČR o mnoho dražší než v Německu. Firma nekomunikuje a neinformuje o stavu objednávky.

Obchod vůbec nekomunikuje!!!

WHEN I CAN GET MY GENERATOR FROM YOUR STOCK ???

I have ordered it 1 week ago, still have no confirmation for ready to be collected from stock.

At the time of order it was "20 pcs on stock".

What happening?

zboží jsem objednal před 2 měsíci. Zatím jsem nic neobdržel, ani jsem nedostal žádnou odpověď na to, kdy mi zboží doručí

• měsíc a půl bez informace

zřejmě k nedodání centrály došlo z důvodu zdražení výrobku, jestli nebude , ještě jim dám chvilku a zrušim objednávku

• cekam 1 mesic na jednu centralu

• Komunikace není operativní
    • Již týden jim trvá vrácení peněz
    • Dodací lhůta není dle informací na e-shopu

Na e-shopu uvedeno: "při objednávce do 11:00 je možné expedovat ještě v den objednání"
    Nebylo dodrženo prý z důvodu množství objednávek. Dodací lhůta by tedy byla 5 dní. Objednávka zrušena, dodnes nemám peníze zpět.
    Přitom by stačilo opravit informace o dodání a bylo by.

• chtějí poslat hodnocení aniž by zboží dorazilo

Zatím objednané zboží nedorazilo-Není co hodnotit.Nevím co tím sledujete?

Objednané zboží nedodali!!!

• Na webu bylo psáno ,že zboží teprve bude k dispozici. Předpokládám ,že mi tedy váš dokument o recenzi přijde ve chvíli kdy již zboží budu mít nebo mi někdo napíše ,že je na cestě??? Proto nyní nemohu psát objektivní hodnocení. Není co hodnotit. Možná zlepšit návaznosti v systému . Nikdo se mi zatím nijak neozval : -)

Zboží mělo být dodáno do 14-ti dnů, dnes je to přesně 14 dnů, u zboží se mezi tím zvýšila cena, a změnilo dodání do 3 týdnů, čekají na dodání od dodavatele, sami ani neposkytli informaci, že zboží zatím není, mimo jiné od jiného prodejce (Alza) jsem také čekal a to 2 měsíce, ale nedočkal jsem se , doufám, že se aspoň zde dočkám, zima začala a zakoupená věc je zapotřebí.

• Ochota a vstřícnost pracovníků obchodu
    • Kvalitně zpracované internetové stránky
    • Nabídka kvalitních produktů
    • Přepravní společnost GEIS

Zásilka měla být doručena 22.10.2021, do dnešního dne (1.11.2021) se tak nestalo. Prý zásilku někde ztratili.
    Pokud by GEIS doručil zásilku včas, nebo alespoň oznámil závazný termín doručení, byla by moje spokojenost s obchodem 100%.